Obserwuj w Google News

Nie nosi staników od 3 lat. Jej film robi furorę na TikToku

2 min. czytania
07.12.2022 10:21
Zareaguj Reakcja

W mediach społecznościowych można natknąć się na osoby z różnymi upodobaniami. Ostatnio na TikToku pewna kobieta żaliła się, że nie znosi staników. Ma problem, bo bliscy z jej otoczenia nie akceptują tego wyboru. 

Staniki i Madds
fot. Shutterstock/tiktok.com/@madds.maxjesty

Biustonosze dla wielu kobiet są podstawowym elementem garderoby. Choć zwykle ukryte są pod ubraniami, to potrafią dawać naprawdę zaskakujący efekt. Okazuje się, że nie wszyscy lubią je zakładać. Tak jest m.in. w przypadku kobiety o imieniu Madds - nie nosi ona staników od około 3 lat. Z powodu swojego upodobania musi czasem mierzyć się z krytyką bliskich.

Zobacz także:  Spodnie zastępują majtkami. Nowy trend wzbudza kontrowersje

Madds nie znosi noszenia staników

Jakiś czas temu pewna młoda kobieta postanowiła podzielić się w sieci swoją historią. Madds, choć dawno jest już dorosła, nie lubi zakładać biustonoszy. Od lat unika noszenia tego elementu garderoby niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajduje.

Redakcja poleca

W swoim tiktokowym nagraniu użytkowniczka opowiedziała m.in. o tym, że rezygnuje ze staników nawet wtedy, gdy idzie na spotkania biznesowe. Uważa, że to, jak ubiera się na co dzień to jej decyzja i ma prawo do swojego wyboru. 

Głoszone przez nią opinie można usłyszeć na profilu o nazwie @Madds.Maxjesty. Kobieta zdradziła tam, że na początku nie wszyscy zwracali uwagę na to, jak wygląda. Dziś największy problem z nietypowym upodobaniem mają jej rodzicie.

Nie nosiłam stanika przez trzy lata i dosłownie nikogo to nie obchodziło. Nienawidzę staników i nie zakładam ich nawet na spotkania biznesowe – rodzice mówią, że muszę się zakrywać, ale mi to nie przeszkadza.

Jak na jej film reagują internauci?

Tiktokowe wideo Madds wzbudziło spore zainteresowanie w sieci. Wiele osób przyznaje jej rację i uważa, że nikogo nie powinno obchodzić to, jak ubieramy się na co dzień. Niektóre kobiety w komentarzach przytaczają sytuacje ze swojego życia.

Staniki są po prostu niewygodne i wszystko mnie od nich boli. Nie obchodzi mnie, jak ludzie mnie widzą.
 
Wolałabym czuć się komfortowo niż próbować wyglądać akceptowalnie dla innych ludzi.

Dziś profil @Madds.Maxjesty obserwowany jest przez ponad 100 tys. osób. Jego właścicielka nie zaprzestaje promować swojego stylu życia i oznajmia wszystkim, że mają prawo do własnych wyborów. Kobieta chwali się, że nie zamierza używać biustonoszy, a wyjątkiem mogą być dla niej jedynie pogrzeby.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock