Obserwuj w Google News

Chciała założyć tę sukienkę na pogrzeb. Takich głosów krytyki się nie spodziewała

2 min. czytania
04.10.2022 13:20
Zareaguj Reakcja

Pewna kobieta na TikToku postanowiła pochwalić się swoją modną stylizacją. Stwierdziła, że ta będzie idealna na pogrzeb. Niestety nie wszyscy zgodzili się z jej opinią.

Kobieta w czarnej sukience
fot. Shutterstock

Są takie sytuacje, które wymagają konkretnej etykiety dotyczącej ubioru czy stylu zachowania. Do takich na pewno zaliczymy pogrzeby. Większość z nas zgodzi się, że nie są one wydarzeniem, na którym powinniśmy czuć się, jak na wybiegu mody. Ostatnio jedna z tiktokerek zaproponowała swoją stylizację, która według niej może się sprawdzić podczas tej ceremonii.

Zobacz także:  Czym jest szafa kapsułowa? By ją stworzyć wystarczy 40 ubrań

Chciała założyć tę sukienkę na pogrzeb

TikTok to kopalnia treści, które nierzadko wzbudzają kontrowersje. Niektóre uznawane są za nieodpowiednie z zupełnie błahych powodów, inne na pierwszy rzut oka skłaniają do wyrażenia krytyki. Ostatnio na profilu @allntf pojawił się krótki filmik, w którym prezentuje ona kreację na pogrzeb.

Kobieta miała wątpliwości, czy wpasuje się w odpowiedni dress code. Z tego powodu zaczęła pytać swoich obserwatorów, co sądzą o sukience, którą wybrała.

Redakcja poleca

Na wideo widzimy, że zdecydowała się ona na obcisły czarny model o długości mini. Sukienka posiada długie rękawy i jest mocno dopasowana do ciała. Omawiana stylizacja została dopełniona białym swetrem.

Jakie reakcje wzbudziła stylizacja z TikToka?

Tiktokerka, która miała wątpliwości, czy jej kreacja na pogrzeb jest odpowiednia, szybko dostała mnóstwo odpowiedzi w komentarzach. Niektórzy zwracali uwagę, że sukienka kojarzy im się głównie z wyjściem na dyskotekę i do nocnego klubu.

Czy kobieta spodziewała się głosów krytyki? Niektóre opinie jasno wyrażały brak poparcia dla takiej stylizacji. Pod postem pisano m.in. tak:

Osobiście uważam, że jest za ciasna. Może za mocno zwracać uwagę innych, podczas gdy pogrzeb nie powinien być skupiony na tobie.
 
Pogrzeby to nie czas na modny wygląd. Pomyśl o bardziej odpowiednim stroju.

Nie obyło się też bez słów wsparcia i zachęty do tego, by wybrać przedstawioną kreację:

Kocham ten strój.
 
Myślę, że jest w porządku, przykrywa wszystko i nie ma w niej nic krzykliwego ani zbyt kolorowego.

A co wy sądzicie o tego typu ubraniu? 

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock