Obserwuj w Google News

Ta grzywka robi furorę na TikToku. Taką samą ma bohaterka serialu "Emily w Paryżu"

2 min. czytania
05.01.2023 15:06
Zareaguj Reakcja

Tiktokerki pokochały tę grzywkę. Okazuje się, że w niektórych przypadkach stoi za nią coś więcej niż tylko chęć zmiany fryzury.

Grzywka
fot. Shutterstock

Serial "Emily w Paryżu"cieszy się ogromną popularnością na platformie Netflix. Wiele osób z zapartym tchem śledzi losy głównej bohaterki, w którą wcieliła się aktorka Lily Collins. W pierwszym odcinku trzeciego sezonu tytułowa Emily decyduje się na radykalne cięcie swoich długich włosów. Nowa grzywka tak bardzo spodobała się internautkom, że wiele z nich zdecydowało się na podobny krok.

Redakcja poleca

Birkin bangs podbija TikToka

Mocno wycieniowana, prosta grzywka stała się niezwykle popularna w latach 70-tych. Jej fanką była m.in. słynna aktorka Jane Birkin. Dziś znów za sprawą produkcji Netflixa powraca do niej wiele kobiet. Bohaterka serialu decyduje się na samodzielne obcięcie grzywki w przełomowym momencie jej życia.

Często nagła zmiana fryzury jest manifestacją odcięcia się od przeszłości i rozpoczęcia nowego etapu. Serwis nypost.com przytacza historię tiktokerki o imieniu Zara, która podjęła nagłą decyzję o zrobieniu sobie grzywki po zakończeniu burzliwego związku. Wbrew pozorom ta niewielka zmiana pomogła jej szybko wyleczyć złamane serce i otworzyć się na nową miłość.

Zobacz także: Kobiety pokochały tę grzywkę. Czym jest side-swept bangs?

Nowy rok, nowa ja?

Wraz z nadejściem nowego roku po obejrzeniu serialu "Emily w Paryżu" wiele kobiet zdecydowało się na grzywkę w stylu birkin. Liczne metamorfozy możemy zobaczyć m.in. na TikToku. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji:

 
 

Wy też macie ochotę na zmianę fryzury?

Zobacz także: Poprosiła fryzjerkę o obcięcie grzywki. Po wyjściu z salonu zalała się łzami

RadioZet.pl/nypost.com