Obserwuj w Google News

4 szybkie fryzury na co dzień! Modne propozycje, które zrobisz w kilka minut!

3 min. czytania
02.01.2020 10:46
Zareaguj Reakcja

Zastanawiasz się nad zmianą uczesania? Wypróbuj szybkie fryzury na co dzień! W naszym przeglądzie znajdziesz najciekawsze propozycje, które zrobisz w kilka minut! Do ich przygotowania potrzebować będziesz kilku podstawowych przyrządów do układania kosmyków.

damska fryzura
fot. Shutterstock

Jeśli wydawało ci się, że stworzenie pięknej fryzury zawsze musi zajmować dużo czasu i wymaga specjalnych umiejętności, to jesteś w błędzie. Szybkie fryzury na co dzień zapewnią ci doskonały wygląd bez konieczności mozolnego układania każdego pasma osobno. Wystarczy, że zastosujesz się do naszych wskazówek. Przekonaj się sama jakie to proste!

Redakcja poleca

Szybkie fryzury na co dzień

Te szybkie fryzury na co dzień zrobi każda z nas dosłownie w kilka minut. Dzięki tym trikom odmienisz swój look. Poznaj najciekawsze pomysły dla włosów długich i półdługich!

1. Warkocz

Klasyczny warkocz to fryzura, którą potrafi zrobić każda z nas. Masz wiele możliwości stworzenia modnych i wygodnych uczesań z warkoczem w roli głównej. Drobny warkocz dobierany jest tylko trochę trudniejszy niż wersja klasyczna, jednak stworzenie go nie powinno ci sprawić większych trudności. Na poniższym nagraniu pokazane jest, jak krok po kroku zrobić tę fryzurę. To uczesanie urozmaici twój wygląd!

Rozczesz włosy, w wybranym miejscu zrobić przedziałek, ale nie musimy.

  • Wydzielamy od czubka głowy 3 pasma włosów - to, jakiej będą grubości, zależy tylko od nas. I od tego też będzie zależało wygląd warkocza holenderskiego dobieranego.
  • Zacznij robić warkocza w następujący sposób - pasmo z lewej strony przekładamy POD środkowym. To samo robimy z pasmem z prawej strony, przekładamy je pod dwoma pozostałymi.
  • Dobieramy kolejne pasma do pierwotnie wybranych przez nas trzech i przekładamy je pod poprzednimi.

Zobacz także: Wielki horoskop na 2020 rok. Sprawdź, co zostało zapisane w gwiazdach!

2. Fale/loki

Marzysz o pięknych lokach lub falach, ale rano masz niewiele czasu na zrobienie takiej fryzury? Jeśli nie masz lokówki, użyj prostownicy. Okręć każde pasmo wokół rozgrzanej prostownicy. Wystarczy, że po umyciu i wysuszeniu włosów, zrobisz z nich dwa warkocze. Nie mogą być ścisłe, rozluźnij pasma palcami. Tak przygotowane włosy podgrzewaj przez kilka sekund prostownicą, którą wcześniej nagrzejesz do temperatury nieco wyższej niż w pierwszym przypadku (o kilka stopni). Następnie poczekaj aż włosy wystygną, rozpuść je i całość utrwal lakierem do włosów.

3. Kokarda z włosów

Masz długie włosy i chcesz delikatnie urozmaicić swój look? Kokarda na włosach to strzał w dziesiątkę! Do stworzenia jej potrzebować będziesz jedynie grzebienia i kilku wsuwek. Weź dwa kosmyki - jeden z lewej, drugi z prawej strony głowy a następnie zawiąż je na kokardę. Na koniec użyj wsuwek, aby utrzymały uczesanie i gotowe!

Zobacz także: Makijaż na sylwestra 2019/2020 - najlepsze pomysły dla brunetek i blondynek

4. Kok francuski

Kok francuski to sposób na efektowne uczesanie. Możesz go zrobić samodzielnie w kilka minut! Na początku spryskaj włosy suchym szamponem, by nadać im odpowiednia teksturę. Następnie mocno chwyć włosy u nasady głowy. Później skręć je i unieś do góry. Zawiń włosy tak, żeby znalazły się obok koka, a następnie wsuń je pod spód.Na koniec zabezpiecz upięcie za pomocą kilku wsuwek. Całość spryskaj lakierem do włosów.

Tego typu fryzury na co dzień są idealnym rozwiązaniem!

Które szybkie fryzury na codzień podobają ci się najbardziej?

Jeśli nadal szukasz więcej inspiracji? Sprawdź, jak wyszczuplić okrągłą twarz oraz w jaki sposób wykonać " pixie cut"!