Obserwuj w Google News

Ta pianka brązująca pozwoli ci szybko uzyskać złocistą opaleniznę. Kupisz ją w promocji w Rossmannie

2 min. czytania
10.08.2021 10:18
Zareaguj Reakcja

Marzy ci się piękna opalenizna, ale nie chcesz lub nie masz czasu wylegiwać się godzinami na słońcu? W takiej sytuacji warto sięgnąć po piankę brązującą, która szybko pozwoli ci uzyskać złocisty odcień skóry. Teraz tego typu produkt kupisz w promocji w Rossmannie.

Szybka opalenizna: pianka brązująca w promocji w Rossmannie za 17,99 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Opalona skóra to marzenie wszystkich kobiet, szczególnie latem, kiedy długie spodnie i ciepłe bluzy ustępują miejsca krótkim sukienkom i luźnym koszulkom. Żeby uzyskać złocisty odcień skóry, trzeba jednak godzinami leżeć na słońcu. Po pierwsze nie wszyscy mają na to czas. Po drugie - i najważniejsze - długotrwała ekspozycja na promieniowanie słoneczne jest szkodliwa dla zdrowia.

Warto zatem skorzystać z pomocy samoopalaczy. Do najpopularniejszych należą pianki brązujące. Teraz tego typu kosmetyk objęty jest promocją w Rossmannie i można go nabyć w atrakcyjnej cenie za mniej niż 18 zł.

Redakcja poleca

Szybka opalenizna: pianka brązująca do ciała w promocji w Rossmannie

Brązująca pianka do ciała Brazilian Body marki Eveline Cosmetics to produkt, który powinien znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety marzącej o naturalnej opaleniźnie. Piękny, złocisty odcień skóry można uzyskać po jednej aplikacji. Pierwsze efekty będą widoczne już podczas nakładania pianki na ciało, a wraz z upływem czasu będą się wzmacniać. Niewątpliwą zaletą kosmetyku jest to, że nie pozostawia smug i nieestetycznych plam.

Ponadto pianka wykazuje także właściwości pielęgnacyjne. Nie tylko nadaje skórze złocisty odcień, ale także skutecznie ją nawilża, odżywia i wygładza.

Promocja w Rossmannie sierpień 2021: pianka brązująca do ciała za 17,99 zł

Teraz pianka do ciała Eveline Cosmetics dostępna jest w promocji w Rossmannie i można ją nabyć już za 17,99 zł (regularna cena produktu wynosi 24,99 zł).

Akcja promocyjna trwa od 1 do 15 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje w wybranych drogeriach Rossmann oraz na oficjalnej stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl