Obserwuj w Google News

Ta szczotka do włosów z drewna bambusowego to hit. Kupisz ją za 13,99 zł

2 min. czytania
01.03.2022 14:27
Zareaguj Reakcja

Szczotka do włosów to gadżet, który ma duży wpływ na wygląd oraz kondycję naszych włosów. Warto więc dobrać taką, która nie będzie wyrywała kosmyków i dokładnie je rozczesze.

szczotka do włosów
fot. Shutterstock

Odpowiednia pielęgnacja włosów wymaga od nas nie tylko stosowania dobrze dobranych kosmetyków. Ważne są także akcesoria, których używamy na co dzień. Na rynku znajdziemy całe mnóstwo różnych szczotek. Warto przyjrzeć się jednak takiej, która pomoże nam rozczesać pasma.

Zobacz także: Woda perfumowana w Biedronce. Kosztuje tylko 9,99 zł

Szczotka do włosów z drewna bambusowego za 13,99 zł

Obecnie jedną z najlepszych szczotek dostępnych na rynku jest ta wykonana z drewna bambusowego. W drogeriach Rossmann kupimy ją za 13,99 zł. Elastyczna nakładka na szczotkę z plastikowym włosiem lekko rozczesuje pasma i nie wyrywa ich.

Redakcja poleca

Warto również wspomnieć, że włosie zostało wzbogacone o turmalin, który jest wysokiej jakości kamieniem szlachetnym. Wykazuje on działanie antystatyczne oraz powoduje efekt jonizacji. Zaokrąglone włosie z tworzywa sztucznego stymuluje skórę głowy poprzez delikatny masaż.

Screenshot 2022-03-01 at 10-18-57 FOR YOUR BEAUTY szczotka do włosów z drewna bambusowego
fot. rossmann.pl

Jak poprawnie czesać włosy? Podpowiadamy

Włosy powinno się czesać od czoła do szyi. Warto robić to dokładnie i powoli, aby nie narażać pasm na uszkodzenia. Jeśli mamy gęste włosy należy podzielić je cieńsze pasma, wtedy będziemy mieć pewność, że pozbędziemy się każdego kołtuna.

Zobacz także: Ten peeling z Rossmanna to hit. Kupisz go za 2,79 zł

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock