Obserwuj w Google News

Sukienkę w stylu tej, którą miała na sobie księżna Meghan, znajdziesz w Lidlu. Kosztuje tylko 44 zł!

1 min. czytania
22.05.2019 12:36
Zareaguj Reakcja

Już niedługo kupisz w dyskoncie sukienkę podobną do tej, którą miała na sobie Meghan Markle. Na dodatek nie wydasz na nią fortuny!

meghan markle w sukience z lidla
fot. Instagram @herroyalhighness_meghan

Chociaż od porodu księżnej Meghan minęło już parę tygodni, to jej stylizacja z pierwszego oficjalnego wyjścia jest cały czas wspominana w mediach. Kreacja, którą miała na sobie Markle pochodziła z domu mody Givenchy (projekt wykonała jej dobra znajoma i projektantka, Clare Waight Keller). Szmizjerka w jasnym kolorze prezentowała się na Meghan bardzo dobrze, dlatego jeśli również i wam jej kreacja przypadła do gustu będziecie mogły kupić podobnym model w sieci dyskontów.

Redakcja poleca

Sukienka w stylu księżnej dostępna w Lidlu

Już niedługo, bo 27 maja do sieci dyskontów wejdzie kolekcja oparta na naturalnych materiałach. Len oraz bawełna są bardzo przewiewne, dlatego świetnie sprawdzą się wiosną oraz latem. Koszt sukienki to tylko 44 złote! Lekka kreacja będzie jak na razie dostępna tylko w jednym kolorze w rozmiarach 36-42. Pójdziecie po nią do sklepu?

fot. materiały lidl.pl

Lubicie ubrania wykonane z lnu?

Zobacz także: Anna Wendzikowska w spodniach z sieciówki za 89,90 zł!

 

Nie masz jeszcze w swojej szafie plisowanej spódnicy? Koniecznie musisz taką kupić! To trend, który po raz kolejny powraca. Zobacz, jak nosimy go w tym sezonie.   

Plisowana spódnica – trend, który powraca