Obserwuj w Google News

Chcesz się pozbyć widocznych odrostów? Wypróbuj ten maskujący spray do włosów. Kupisz go w promocji

2 min. czytania
24.02.2021 09:12
Zareaguj Reakcja

Widoczne odrosty to zmora wielu kobiet, które regularnie farbują włosy. Nie trzeba jednak chodzić do fryzjera za każdym razem, gdy pojawiają się pierwsze siwe lub ciemniejsze kosmyki. W takim wypadku warto skorzystać ze sprayu maskującego odrost. Teraz można go kupić w promocji w atrakcyjnej cenie.

Spray maskujący Syoss natychmiastowo pokrywa jaśniejsze i siwe odrosty. Kupisz go w promocji
fot. SHUTTERSTOCK

Kobiety, które regularnie farbują włosy, dobrze wiedzą, jak uporczywe mogą być widoczne odrosty, które pojawiają się zazwyczaj już kilka tygodni po wizycie w zakładzie fryzjerskim. Nie wszystkich jednak stać, by kolorować pasma co miesiąc, a poza tym tak częste farbowanie mogłoby zniszczyć włosy. Co zatem zrobić, gdy widać pierwsze siwe lub ciemniejsze kosmyki, a przed nami ważne wyjście? Na szczęście jest na to sposób. W takim wypadku bardzo pomocnym produktem może okazać się spray maskujący, który natychmiastowo pokrywa odrosty. 

Redakcja poleca

Maskujący spray do włosów Syoss natychmiast pokryje wszystkie odrosty

Spray maskujący Root Retoucher marki Syoss to produkt, który powinien znaleźć się na półce każdej kobiety farbującej włosy. Zawarte w nim drobne, mineralne pigmenty kosmetyczne natychmiast pokrywają niepożądane odrosty. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że szybko wysycha, pozostawiając równomierny efekt kolorystyczny.

Dzięki precyzyjnemu aplikatorowi można łatwo zastosować spray jedynie w miejscach, w których jest potrzebny. Produkt zmywa się już po pierwszym użyciu szamponu. Warto także podkreślić, że spray jest bardzo wydajny - starcza nawet do 25 zastosowań.

Promocja w Hebe: spray maskujący odrosty Syoss

Spray Root Retoucher marki Syoss dostępny jest w kilku wariantach - do włosów w kolorze jasny blond, ciemny blond, brąz oraz ciemny brąz. Teraz wszystkie te produkty można kupić w okazyjnej cenie w popularnej drogerii Hebe - za 24,99 zł.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl