Obserwuj w Google News

Nowy sklep odzieżowy w Polsce. To długo wyczekiwany debiut

2 min. czytania
25.11.2022 07:55
Zareaguj Reakcja

Otwarcia nowych sklepów zawsze wzbudzają sensację. Tym razem na naszym rynku zagościła popularna francuska marka. Od kilku dni polscy klienci mogą robić zakupy w Jott. Co oferuje nam ta sieć?

Sklep z odzieżą
fot. Shutterstock

Lubicie poznawać nowe sklepy odzieżowe? Jeśli tak, waszej uwadze nie powinno umknąć nowe otwarcie, jednej z modowych marek. Na polskim rynku zadebiutowało Jott. Sieć od wielu lat wzbudza zainteresowanie klientów za granicą, a teraz przyszła pora na to, by zdobyć nasze serca. Czy tak będzie? Sprawdźmy, co możemy tam kupić.

Zobacz także:  Znana marka odzieżowa znika po 27 latach. To będzie duża strata

Nowy sklep w Polsce już otwarty

Od kilku dni na rynku handlowym głośno jest o otwarciu sieci modowej Jott. Ta przybyła do nas aż z Marsylii, gdzie uwielbiana jest zarówno przez kobiety, dzieci, jak i mężczyzn.

Redakcja poleca

To pierwszy taki butik w Polsce i odwiedzać można go już teraz. Znajduje się on w warszawskiej galerii Westfield Mokotów - jednym z najbardziej popularnych centrów handlowych. Dyrektor tego obiektu bardzo dumna jest z takiego gościa i jest pewna, że zdobędzie on swoich fanów. 

Charakter marki i jej pozycja na innych rynkach pozwalają przypuszczać, że także nasi klienci chętnie poznają jej ofertę - mówi  Izabela Wójcik, dyrektor Westfield Mokotów.  

O wspomnianej marce warto wiedzieć tyle, że należy ona do słynnej grupy LVMH. Jest to francuski koncern, który spaja m.in. takie firmy jak Kering, Prada czy Richemon.

Jott aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, jednak  jak na razie jest on dostępny tylko w wersji angielskiej. To m.in. na nim możemy zobaczyć zdjęcia modnych ubrań na zimę. Największą uwagę przykuwają kurtki z charakterystycznym logo.

Co oferuje klientom Jott w Polsce?

Jeśli zastanawiacie się, czy warto odwiedzić ten butik, podpowiadamy, co znajdziecie na miejscu. Marka najbardziej szczyci się charakterystycznymi pikowanymi kurtkami, które dostępne są w różnorodnych wariantach i czterech stopniach ocieplenia. Taki wybór to rzadkość, dlatego na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Poza kurtkami sieć sprzedaje czapki, akcesoria, torby, plecaki i modne artykuły dla zwierząt. Klienci Jott muszą liczyć się z dość wysokimi cenami - za większość produktów trzeba zapłacić minimum 600 zł.

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock