Obserwuj w Google News

Sephora wprowadziła nową usługę dla klientów. Sprawdzi się szczególnie w pandemii

1 min. czytania
21.04.2021 11:03
Zareaguj Reakcja

Sephora wprowadziła możliwość odbycia prywatnych konsultacji online z ekspertami. Dzięki temu unikniesz nietrafionych zakupów, poznasz najnowsze trendy i tajniki pielęgnacji skóry.

kosmetyki
fot. Shutterstock

Sieć Sephora w czasie pandemii koronawirusa postanowiła ułatwić zakupy online swoim klientom. Jeśli chcesz poznać kosmetyczne nowinki, zgłębić techniki nakładania makijażu i dowiedzieć się, które produkty będą dla ciebie najlepsze, skorzystaj z prywatnej konsultacji z ekspertami. Sprawdź szczegóły.

Redakcja poleca

Sephora wprowadza prywatne konsultacje online z ekspertami

W związku z tym, że perfumerie stacjonarne są zamknięte, zostaliśmy zmuszeni robić zakupy wyłącznie w sieci. Wybierając określone produkty, nie zawsze jesteśmy pewni, czy będą one właściwe dla naszej cery. Z tego względu wielu z nas ma na koncie nietrafione wybory. Aby w przyszłości uniknąć niepowodzeń, warto skorzystać z bezpłatnej usługi Sephora.

Jakiś czas temu znana sieć perfumerii wprowadziła na swojej oficjalnej stronie internetowej możliwość odbycia bezpłatnych konsultacji online ze specjalistami. Wśród nich znalazło się 10 ekspertek z 3 dziedzin: makijażu, kosmetologii oraz zapachów. Każda z nich podpowie ci, jakie produkty będą dla ciebie najlepsze i chętnie podzieli się z tobą swoją wiedzą.

Zobacz także: Ten tusz do rzęs robi furorę na TikToku. Możecie go kupić w Rossmannie

Konsultacje online w Sephora

Chcesz skorzystać z tej usługi? Konsultacje z ekspertami Sephora odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00. Wystarczy, że odwiedzisz stronę internetową drogerii w wyznaczonych godzinach i rozpoczniesz konsultację.

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia. 

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia