Obserwuj w Google News

Patrycja Markowska zdradziła, jak dba o skórę twarzy. "To jest grzech, którego nie popełniam"

2 min. czytania
21.09.2021 10:16
Zareaguj Reakcja

Patrycja Markowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek o wspaniałym głosie i zjawiskowym wyglądzie. Jakiś czas temu artystka zdradziła, jak dba o skórę twarzy. 

Patrycja Markowska zdradziła, jak dba o skórę twarzy. "To jest grzech, którego nie popełniam"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Sekrety urodowe gwiazd to temat, który cieszy się ogromną popularnością. Każdy w końcu chce się dowiedzieć, jakie są sposoby na pielęgnację twarzy i ciała jego idolek oraz co robią gwiazdy, żeby dobrze wyglądać.

Nie tak dawno swoimi urodowymi trikami podzieliła się Patrycja Markowska. Wokalistka opowiedziała także o pielęgnacyjnych błędach, których nigdy nie popełnia i przed którymi przestrzega innych.

Redakcja poleca

Patrycja Markowska zdradziła, jak dba o skórę twarzy

Patrycja Markowska to jedna z najsłynniejszych polskich artystek i autorka tekstów. Córka Grzegorza Markowskiego, wokalisty zespołu Perfect, na swoim koncie ma takie przeboje jak "Świat się pomylił", "Niepoprawna", "Ocean" czy "Jeszcze raz". Piosenkarka zachwyca jednak nie tylko pięknym, nietuzinkowym głosem, ale także zjawiskowym wyglądem.

Fanki wokalistki regularnie pytają ją, jak dba o skórę twarzy i co robi, że ma tak gładką cerę. Jakiś czas temu Patrycja Markowska postanowiła opowiedzieć więcej o swojej pielęgnacji. 

Jak podaje portal polki.pl, z racji tego, że wokalistka na eventy wykonuje mocny i wyrazisty make-up, to na co dzień stawia na naturalny look. Wszystko po to, żeby jak najmniej obciążać skórę. 

Na co dzień staram się nie obciążać w ogóle buzi. Uwielbiam kremy BB, odrobinę samoopalacza, zaznaczoną brew, lekko podkreśloną rzęsę i tyle - komentuje artystka.

Sekrety urodowe gwiazd: Patrycja Markowska opowiedziała o pielęgnacyjnych błędach

Jak dalej czytamy na portalu, według Patrycji Markowskiej jednym z największych błędów pielęgnacyjnych jest... chodzenie spać w makijażu. Piosenarka przyznaje, że nawet gdy jest bardzo zmęczona, najpierw dokładnie zmywa make-up, a dopiero potem idzie się położyć.

O nie, to jest grzech, którego nie popełniam. Staram się wszystko zmyć dokładnie - dodaje wokalistka.

Nie od dziś wiadomo, że spanie w makijażu negatywnie wpływa na cerę. Skóra, pod warstwą make-upu, nie może "oddychać", a co za tym idzie - wydziela więcej potu oraz sebum. To z kolei może skutkować zatkanymi porami rano oraz pojawiającym się trądzikiem.

RadioZET.pl/polki.pl