Obserwuj w Google News

Schudła 25 kilogramów w rok. Teraz zdradza swoje sposoby na szczupłą sylwetkę

2 min. czytania
14.02.2022 13:29
Zareaguj Reakcja

Ree Drummond to kulinarna blogerka, która szerzej znana jest pod pseudonimem "Pioneer Woman". Influencerka przeszła ogromną metamorfozę i w ciągu 12 miesięcy zrzuciła 25 kilogramów. Teraz opowiada o swojej przemianie i zdradza triki, dzięki którym udało jej się schudnąć.

Schudła 25 kilogramów w rok. Teraz zdradza swoje sposoby na szczupłą sylwetkę
fot. SHUTTERSTOCK

Ree Drummond to prawdziwa kobieta sukcesu. Napisała kilka książek kucharskich, organizowała pokazy kulinarne, jest właścicielką restauracji i piekarni oraz prowadzi bloga o gotowaniu. Natłok pracy spowodował jednak, że kobieta nie miała czasu na ćwiczenia i zdarzało się, że jedyną jej aktywnością w ciągu dnia był spacer z psem. Do tego doszło jeszcze jedzenie o nieregularnych godzinach, podjadanie i niezwracanie uwagi na kaloryczność potraw. Jej waga nieustannie rosła.

Zobacz także:  Seksowna mama zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę. Przestrzega głównie 3 rzeczy

W styczniu 2021 roku Drummond postanowiła wziąć się za siebie i zrzucić nadprogramowe kilogramy. 53-latce udało się osiągnąć zamierzony cel. Teraz zdradza innym swoje triki na szczupłą sylwetkę.

Schudła 25 kilogramów w rok. Teraz opowiada o swojej metamorfozie

Blogerka kulinarna przyznała, że nie korzystała z trenera personalnego ani nie stosowała żadnej z modnych diet. Zdradziła, że choć wielu osobom tego typu rozwiązanie bardzo pomaga, sama nigdy nie odniosła z nim sukcesu. Zamiast tego stosowała się do kilku wskazówek.

Redakcja poleca

Przede wszystkim spożywała mniejsze porcje, a co za tym idzie - dostarczała organizmowi mniej kalorii. Żeby kontrolować, ile je, zaczęła ważyć jedzenie. Ponadto wykluczyła z diety alkohol i ograniczyła cukier. Zamiast tego w jej menu znalazły się posiłki z większą zawartością białka.

Blogerka kulinarna zdradza swoje sposoby na szczupłą sylwetkę

Ree Drummond zaczęła także więcej się ruszać. Dodatkowo zapisała się na siłownię. Budowała mięśnie poprzez podnoszenie ciężarów i wykonywanie przysiadów.

Bardzo pomocna okazała się być dla niej również aplikacja "Happy Scale". Influencerka zapisywała w niej swoje postępy, dzięki czemu na bieżąco mogła śledzić spadek swojej wagi. Widząc efekty, jakie przyniosła jej zmiana stylu życia, była bardziej zmotywowana do dalszego działania.

Zobacz także:  Seksowna babcia podbija TikToka. Młodzi faceci się za nią uganiają

Teraz czuję się lepiej. Mam więcej energii. Jestem bardziej zmotywowana do podejmowania nowych projektów. Dobre samopoczucie przekłada się na wszystkie aspekty mojego życia - przyznała blogerka kulinarna.
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

RadioZET.pl/thepioneerwoman.com/people.com