Obserwuj w Google News

Scarlett Johansson ma sobowtóra. Ta dziewczyna wygląda identycznie jak aktorka

2 min. czytania
22.09.2021 09:14
Zareaguj Reakcja

Podobno każdy z nas ma sobowtóra. Patrząc na zdjęcia Kate Shumskay, nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Rosyjska influencerka do złudzenia przypomina słynną aktorkę Scarlett Johansson.

Scarlett Johansson ma sobowtóra. Ta dziewczyna wygląda identycznie jak aktorka
fot. Rex Features/East News

Ta dziewczyna wygląda identycznie jak Scarlett Johansson! Sobowtór słynnej aktorki to 24-letnia Kate Shumskaya, która dobrze wie, jak wykorzystać swoje podobieństwo do hollywoodzkiej gwiazdy w sieci. Jej konto na TikToku i Instagramie śledzi łącznie 10 mln osób, co jest nie lada wynikiem.

Redakcja poleca

Scarlett Johansson ma sobowtóra

Scarlett Johansson to amerykańska aktorka, scenarzystka oraz piosenkarka. Gwiazda na swoim koncie ma role w wielu głośnych produkcjach. Zagrała m.in. w takich filmach jak "Między słowami", "Historia małżeńska", "Jojo Rabbit" czy "Avengers". Artystka zachwyca jednak nie tylko talentem aktorskim, ale i zjawiskową urodą. W wielu rankingach została okrzyknięta najseksowniejszą kobietą na świecie.

Jej dokonania na ekranie i nietuzinkowy wygląd sprawiły, że aktorka stała się inspiracją dla tysiąca dziewczyn. Część z nich stara się nieco upodobnić do gwiazdy. Zdecydowanie najlepiej wychodzi to 24-letniej Rosjance, która okrzyknięta została sobowtórem Scarlett Johansson.

Kate Shumskaya ma 24 lata. To rosyjska influencerka, która zasłynęła podobieństwem do Scarlett Johansson. Kobieta twierdzi, że nigdy nie poddawała się operacjom plastycznym, a jej wygląd jest naturalny. Na dowód pokazała zdjęcia ze swojego dzieciństwa, na których do złudzenia przypomina młodą aktorkę.

Kate Shumskaya wygląda identycznie jak Scarlett Johansson

Sobowtór Scarlett Johansson, czyli Kate Shumskaya jest niezwykle popularna w sieci. W mediach społecznościowych funkcjonuje pod pseudonimem "mimisskate". Jej profil na Instagramie obserwuje aż milion osób. Influencerka prężnie działa także na TikToku. Tam jej konto śledzi z kolei ponad 9 mln fanów. 

RadioZET.pl/wp.pl