Obserwuj w Google News

Sandwich dressing podbija TikToka. Do tych stylizacji wykorzystasz dowolne ubrania

2 min. czytania
12.04.2022 13:08
Zareaguj Reakcja

Sandwich dressing podbija TikToka. Ta zasada pomoże ci stworzyć zjawiskowe stylizacje i uniknąć modowej wpadki. Zobacz, na czym polega.

Sandwich dressing to hit modowy z TikToka. Wykorzystasz do niego dowolne ubrania
fot. Shutterstock

Nie jest trudno popełnić modową wpadkę. Nawet jeżeli wydaje nam się, że coś dobrze komponuje się ze sobą kolorystycznie, może się okazać, że w całej stylizacji nie wygląda korzystnie. Ochroni nas przed tym trik, który aktualnie podbija TikToka. Sandwich dressing to sposób ubierania "na kanapkę". Nie chodzi jednak o tworzenie warstw, a o odpowiednie dopasowywanie elementów garderoby tak, żeby uzyskać idealną kompozycję. Zobaczcie, na czym konkretnie polega ta zasada.

Zobacz także:  Balletcore to trend, który podbija TikToka. Coraz więcej kobiet ubiera się w ten sposób

Sandwich dressing to hit modowy z TikToka. Wykorzystasz do niego dowolne ubrania

Portal glamourmagazine.co.uk przedstawił zasadę sandwich dressing, która od pewnego czasu podbija TikToka. Wszystko za sprawą użytkowniczki aplikacji @lydiajanetomlinson.

Redakcja poleca

Kobieta na swoim profilu chętnie dzieli się z obserwatorami różnymi trikami na stworzenie zjawiskowych stylizacji. Jeden z jej filmików cieszy się jednak wyjątkową popularnością.

Okazuje się, że tiktokerka pokazała, na czym polega zasada sandwich dressing. Jest to trik modowy, który szczególnie przyda się każdej wielbicielce pięknych stylizacji. Pomoże nam bowiem uniknąć modowej wpadki. Kluczowe w tej zasadzie są... proporcje. 

Zobacz także:  Tajne znaki na metkach z Zary. One ułatwią ci zakupy

Zasada sandwich dressing, czyli jak stworzyć modną stylizację

Stylizację według zasady sandwich dressing można stworzyć na różne sposoby. Pierwszą rzeczą, na jaką zwraca uwagę tiktokerka, jest kolor. Jeżeli sięgasz po tzw. total look, pamiętaj, żeby przełamać go inną barwą. Warto to zrobić odpowiednimi dodatkami. Wystarczy, że do butów w innym kolorze niż ubranie dobierzesz np. szalik lub okulary. Ważne, żeby na górze znalazł się ten sam odcień, co na dole. 

Innym sposobem na stworzenie stylizacji według zasady sandwich dressing jest wzięcie pod uwagę rozmiaru ubrań. Jeżeli sięgamy po górę w typie oversize, powinnyśmy pamiętać, żeby dół był opięty. 

Sami zobaczcie, jak tiktokerka wciela tę zasadę w życie. 

Zobacz także:  Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: glamourmagazine.co.uk/TikTok