Obserwuj w Google News

Sandra Bullock zdradziła swój sekret pielęgnacyjny. Nie zgadniecie, jakiego produktu używa pod oczy

2 min. czytania
17.02.2021 09:32
Zareaguj Reakcja

Sandra Bullock to popularna amerykańska aktorka, która zachwyca nie tylko swoim talentem, ale także urodą. Jakiś czas temu artystka podzieliła się z fanami szczegółami swojej domowej pielęgnacji i opowiedziała o używanym przez nią produkcie. Będziecie zaskoczeni...

Sandra Bullock zdradziła swój sekret pielęgnacyjny. Nie zgadniecie, jakiego produktu używa pod oczy
fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

Sekrety urodowe gwiazd to temat, który od zawsze budzi duże zainteresowanie. I choć wiele z nich nierzadko stosuje drogie produkty od luksusowych marek, to zdarza się, że używają także tanich kosmetyków, na które większość z nas może sobie pozwolić. Jakiś czas temu do grona gwiazd, które zdradziły swoje triki pielęgnacyjne, dołączyła Sandra Bullock.

Redakcja poleca

Sandra Bullock zdradziła, jakiego produktu używa do pielęgnacji

Jak podaje portal Wp.pl, okazuje się, że amerykańska aktorka w domowej pielęgnacji stosuje maść z wątroby rekina. Produkt ten bogaty jest w witaminy A oraz D, które nie tylko wspomagają leczenie ran, ale także opóźniają powstawanie zmarszczek. Sandra Bullock kosmetyk stosuje przede wszystkim pod oczy.

Kremy z wątroby rekina są bardzo popularne. Zawarta w nich witamina A odpowiedzialna jest za naprawę komórek i przyczynia się do ich regeneracji. Z kolei witamina D odpowiednio wygładza skórę, dzięki czemu cera staje się ładniejsza i przyjemniejsza w dotyku. Niewątpliwą zaletą maści jest także to, że niweluje zmarszczki oraz niepożądane obrzęki pod oczami, z którymi zmaga się wiele kobiet.

Sandra Bullock to popularna amerykańska aktorka, producentka filmowa, reżyserka i scenarzystka. Urodziła się 26 lipca 1964 roku w stanie Wirginia. Artystka głównie kojarzona jest z rolami w komediach romantycznych. Mogliśmy ją oglądać m.in. w takich produkcjach jak "Narzeczony mimo woli", "Przeczucie", "Gorący towar" czy "Dom nad jeziorem". Sandra Bullock w 2010 roku za pierwszoplanową rolę w filmie "Wielki Mike" została nagrodzona Oscarem.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl/Wpl.pl