Obserwuj w Google News

Michael Douglas oddał hołd Ukraińcom. Chodzi o jego stylizację z SAG Awards 2022

2 min. czytania
28.02.2022 09:52
Zareaguj Reakcja

Ludzie na całym świecie wykazują solidarność z obywatelami Ukrainy zaatakowanej przez Rosjan. Zrobił to także Michael Douglas przy pomocy swojej stylizacji.

SAG Awards 2022: Michael Douglas oddał hołd Ukraińcom swoją stylizacją
fot. Invision/Invision/East News

W nocy z 27 na 28 lutego 2022 roku odbyło się rozdanie nagród SAG Awards 2022. Amerykańskie gwiazdy pojawiły się na czerwonym dywanie, ale wiele z nich nie zapomniało o tym, że od kilku dni trwa wojna w Ukrainie. Wśród osób, które postanowiły okazać solidarność z ukraińskim narodem, był Michael Douglas. Aktor okazał swoje wsparcie dla Ukraińców stylizacją, na którą zdecydował się tego wieczoru. 

Zobacz także:  Polscy muzycy zareagowali na wojnę w Ukrainie. Wyrażają wsparcie i zachęcają do pomocy

SAG Awards 2022: Michael Douglas oddał hołd Ukraińcom swoją stylizacją

Michael Douglas był jedną z gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie przed galą SAG Awards 2022. Wykorzystał to, żeby zaakcentować swoją solidarność z ukraińskim narodem. 

Redakcja poleca

Aktor na czerwonym dywanie pojawił się u boku swojego syna. Obaj mieli na sobie klasyczne garnitury. Michael Douglas do swojego przyczepił jednak bardzo ważny element.

Przy klapie marynarki aktora znalazła się ukraińska flaga. Douglas, pozując na czerwonym dywanie, wskazywał na nią i pokazywał gest siły. Tym symbolem podkreślił, że stoi ramię w ramię z ukraińskim narodem. 

Michael Douglas z flagą Ukrainy
fot. Rex Features/East News

SAG Awards 2022: gwiazdy solidaryzują się z Ukrainą

Nie tylko Michael Douglas okazał w ten sposób wsparcie Ukraińcom. Również inne gwiazdy zaakcentowały swoją solidarność z tym narodem. Wśród nich znalazł się gwiazdor serialu "Sukcesja", Brian Cox, który bardzo emocjonalnie wypowiedział się na temat wojny w Ukrainie podczas odbierania nagrody.

Prezydent Ukrainy był komikiem. Był świetnym aktorem komediowym i musimy to uszanować, a jego droga do prezydentury była niesamowita. Rzeczą, która naprawdę mnie zmartwiła, jest to, co dzieje się w Rosji z naszymi kolegami aktorami, aktorkami, performerami, pisarzami i krytykami. Wmawia się im pod groźbą zdrady stanu, że nie mogą powiedzieć ani słowa prawdy o Ukrainie. I myślę, że to jest bardzo okropne. Uważam, że wszyscy powinniśmy stanąć razem w obronie tych ludzi w Rosji, którym nie podoba się to, co się dzieje na świecie - powiedział Cox. 

Spójrzcie, które gwiazdy jeszcze okazały tego wieczoru solidarność z narodem ukraińskim. 

Zobacz także:  Sean Penn jest w Ukrainie. Kręci film dokumentalny o ataku Rosji

Jon Berthal
fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News
Tyler Perry
fot. Rex Features/East News
Lisa Ann Walter
fot. Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News
Meryl Streep w złotej sukni na gali rozdania Oscars 2012
25 Zobacz galerię
fot. AP/East News

Źródło: pagesix.com/kultura.gazeta.pl