Obserwuj w Google News

Rozjaśniła włosy w domu. Efekt zabiegu ją przeraził. "To mój najgorszy koszmar"

2 min. czytania
19.05.2023 13:39
Zareaguj Reakcja

Tiktokerka @thestephseries postanowiła samodzielnie rozjaśnić włosy. Skutki domowego zabiegu były jednak opłakane. Kobieta zaczęła tracić kosmyki. "To mój najgorszy koszmar" - mówi na nagraniu.

Rozjaśniła włosy w domu. Efekt zabiegu ją przeraził. "To mój najgorszy koszmar"
fot. tiktok.com/@thestephseries

Rozjaśnianie włosów w domu to nie lada wyzwanie. Dlatego czasem, zamiast próbować swoich sił, lepiej udać się do fryzjera. Ostatnio przekonała się o tym tiktokerka @thestephseries. Jej historię opisuje portal uroda.abczdrowie.pl.

Redakcja poleca

Rozjaśniła włosy w domu. Efekt zabiegu ją przeraził

Steph to popularna tiktokerka - jej konto obserwuje ponad 540 tys. osób. Kobieta na swoim profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. Jeden z jej ostatnich filmów zrobił prawdziwą furorę w sieci. Wideo zostało obejrzane 63 mln razy. Tiktokerka opowiada w nim o bolesnej sytuacji, która przydarzyła jej się na początku maja. 

Influencerka postanowiła samodzielnie rozjaśnić włosy w domu. Coś jednak poszło nie tak... Niedługo po zabiegu kobieta zaczęła tracić kosmyki. Pasma wypadały całymi garściami. Steph była przerażona. Na filmie stoi pod prysznicem i trzyma w dłoni sporą ilość swoich włosów. 

Zobacz także:  Od dwóch lat nie używa szamponu. Ludzie nie wierzą, gdy patrzą na jej włosy

Tiktokerka wyjaśniła, że nie był to jej pierwszy zabieg rozjaśniania włosów w domu. Robiła to już wielokrotnie. Nigdy wcześniej nie miała też żadnych problemów. Steph domyśla się jednak, co było przyczyną tego, że zaczęła tracić kosmyki. Okazuje się, że wyjątkowo przed rozjaśnianiem użyła środka do usuwania koloru. Kobieta nie miała pojęcia, że kosmetyk zadziała w taki sposób.

Steph jest zrozpaczona. Szczególnie że przed zabiegiem miała piękne, długie włosy sięgające za linię biustu. Teraz część jej kosmyków nie dotyka nawet ramion. Tiktokerka podkreśla, że nigdy nie czuła się tak brzydka. "Może stracę wszystkie włosy, może będę łysa? [...] To mój najgorszy koszmar" - mówi kobieta w filmie.

Nagranie ma ponad 63 mln wyświetleń

Wideo tiktokerki błyskawicznie obiegło sieć i stało się viralem. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób napisało, że właśnie z takich powodów lepiej nie rozjaśniać włosów w domu, tylko skorzystać z usług profesjonalistów. Inni z kolei starali się pocieszać Steph. Niektórzy stwierdzili, że kobieta ma bardzo ładną twarz i dobrze byłoby jej w krótkich włosach.

"Dlatego warto wcześniej przetestować produkt na jednym paśmie. Lepiej stracić część niż całość włosów", "Tak mi przykro!", "W krótkich włosach wyglądałbyś super", "Nadal jesteś piękna" - piszą internauci.

Zobacz także:  Nakłada smalec na włosy. Mówi, że dzięki temu są idealnie gładkie

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/uroda.abczdrowie.pl