Obserwuj w Google News

Robert Lewandowski zmienia buty w czasie meczu. Skąd to nietypowe zachowanie?

2 min. czytania
29.11.2022 11:00
Zareaguj Reakcja

Znany piłkarz zwrócił na siebie uwagę nietypowym zachowaniem. Okazuje się, że nie pierwszy raz postąpił w ten sposób. Na meczach dostrzeżono, że zmienia swoje buty. Co jest tego przyczyną?

Robert Lewandowski w czasie meczu
fot. PAWEL RELIKOWSKI / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Wiele znanych gwiazd ma swoje tajemnice i przyzwyczajenia. Portal Wirtualna Polska zauważył, że Robert Lewandowski zachowuje się podczas meczów w nietypowy sposób. Wystarczy zerknąć na jego nogi, by dostrzec, że zmienia buty w mało oczywistych momentach.

Zobacz także:  Joanna Opozda w modnej imprezowej sukience. Ten model kupisz za 92 zł

Robert Lewandowski zmienia buty w czasie meczu

Od kilku dni trwają mistrzostwa świata w piłce nożnej. W rozgrywkach biorą udział również polscy zawodnicy, a jednym z nich jest Robert Lewandowski. Jakiś czas temu zorientowano się, że przejawia on nietypowe zachowanie.

Mowa o ciekawym fakcie. Okazuje się, że piłkarz w drugiej połowie ostatniego meczu pojawił się nagle w innym obuwiu - to podobno nie pierwszy jego gest w tym stylu. 

Redakcja poleca

Do sytuacji doszło 26 listopada w Katarze. Każdy, kto zobaczy nagrania z meczu, dostrzeże, że w pierwszej połowie Robert grał w łososiowym obuwiu marki Nike, a w kolejnej założył Nike w żółtym kolorze.

Zachowaniem piłkarza zainteresowało się wielu osób. Niektórzy zaczęli zastanawiać się, jaki jest cel takiego działania i czy ma ono ukryte znaczenie. 

Jaka jest tajemnica Lewandowskiego?

Robert Lewandowski już wiele razy zmieniał buty w czasie meczu. Nietypowe zachowanie objawiał np. grając w Bayernie Monachium i w rozgrywkach z Werder Brema.

Gdy ktoś z zagranicznych mediów zaczął dopytywać o jego tajemnicę, okazało się, że nie chodzi o nic nadzwyczajnego - jeden z trenerów piłkarza oznajmił, że to decyzja zawodnika i może wynikać z dziwnego upodobania. Nikt nie poznał jednak szczegółów. 

Źródło: kobieta.wp.pl

Stylowe pary na czerwonych dywanach. Oni są modowymi "power couples"
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News