Obserwuj w Google News

Rihanna zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Fenty zrobi na was wrażenie!

2 min. czytania
27.05.2019 12:58
Zareaguj Reakcja

Gwiazda dołączyła do prestiżowego koncernu LVMH i zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję. Będziecie pod wrażeniem!

Rihanna pokazuje nową kolekcję ubrań
fot. Instagram @badgalriri

Rihanna podpisała niedawno kontrakt z koncernem LVMH (należą do niego: Dior, Louis Vuitton czy Celine). Fenty to nazwisko Barbadoski i jednocześnie nazwa nowego domu mody. Studio projektowe mieści się w Paryżu, a ubrania mają być szyte we Włoszech. Gwiazda zaznacza, że jej wpływ na estetykę ubrań jest ogromny i nie zgadza się ze stwierdzeniem, że udostępniła tylko swoje nazwisko.

Redakcja poleca

Rihanna pokazuje pierwszą kolekcję Fenty

Piosenkarka postanowiła stworzyć kolekcję uniwersalną. Jej projekty nadają się do pracy, spotkanie z koleżanką czy nawet randkę. W najnowszej kolekcji przeważa wiele projektów, które podkreślą talię oraz sprawią, że każda kobieta poczuje się w nich pewnie. Ubrania oraz dodatki, które znajdziemy w kolekcji Fenty wpisują się w charakterystyczny dla piosenkarki styl. Kobieta Fenty to kobieta silna oraz taka, która potrafi dominować. Marynarki z podkreślonymi ramionami przywodzą nam na myśl ubrania rodem z lat 80. To styl, który przypomina nam kultową "Dynastię".

Oprócz ubrań warto również zwrócić uwagę na logo marki. Charakterystyczne litery swoim wyglądem przypominają trochę symbole Versace, Givenchy czy nawet Fendi. Ubrania będzie można nabyć za pomocą strony internetowej od 29 maja 2019 roku. Ceny wahają się od 200 do 15000 dolarów.

Oglądaj

Podoba wam się nowa kolekcja Fenty?

Zobacz także: Kosmetyki antysmogowe - jak działają i czy warto je stosować?

Spodnie z wysokim stanem to gorący trend! Podpowiadamy, które jeansy z wysokim stanem są dla ciebie