Obserwuj w Google News

Okrzyknięto ją najseksowniejszą lekarką świata. Poznajcie 28-letnią Rayane

2 min. czytania
18.03.2021 10:13
Zareaguj Reakcja

Na Instagramie znajdziemy tysiące pięknych kobiet. Większość stanowią modelki, ale są wśród nich też osoby, które poza prowadzeniem kont w mediach społecznościowych wykonują odpowiedzialne zawody. Do tej grupy zaliczamy Rayane Laurę Souzę okrzykniętą najseksowniejszą lekarką świata.

lekarka
fot. Shutterstock

Jeżeli do tej pory wydawało wam się, że uroda nie idzie w parze z inteligencją, to najwyższy czas wyprowadzić was z błędu. Rayane Laura Souza jest najlepszym dowodem na to, że piękne kobiety też osiągają sukcesy zawodowe, są ambitne, pracowite i wytrwałe w dążeniu do celu. Ta seksowna lekarka na co dzień pracuje w boliwijskim szpitalu, a po godzinach spełnia się w roli modelki. Zobaczcie, jak się prezentuje.

Redakcja poleca

Rayane Laura Souza - najseksowniejsza lekarka świata

Rayane Laura Souza ma 28 lat i niedawno ukończyła studia medyczne. Tuż po nich dostała pracę w szpitalu, gdzie spędza całe dnie, ratując życie swoich pacjentów. Mimo że jej grafik pęka w szwach, znajduje czas, na swoją drugą pasję, czyli modeling.

Na profilu Rayane przeplatają się jej zdjęcia ze szpitala z fotografiami wykonanymi podczas sesji zdjęciowych. Ta piękna Boliwijka może pochwalić się niesamowicie zgrabną figurą, długimi blond włosami i hollywoodzkim uśmiechem. Nie powinno więc nikogo dziwić, że ma powodzenie wśród mężczyzn. Pod zdjęciami Rayane znajdziemy mnóstwo komentarzy od jej adoratorów.

Zobacz także: Zostali okrzyknięci najprzystojniejszymi bliźniakami na świecie. Poznajcie Ethana i Graysona

Kim jest najseksowniejsza lekarka świata?

Rayane Laura Souza już od kilku lat pracuje jako modelka, a jej konto na Instagramie cieszy się rosnącą popularnością. Obecnie obserwuje ją ponad 227 tysięcy użytkowników. Ta seksowna pani doktor chętnie uwydatnia swoje krągłości w skąpych sukienkach i w bikini. W ten sposób przyciąga uwagę nie tylko fanów, ale też reklamodawców, którzy chętnie ślą jej produkty w celach promocyjnych. Jak się można domyślać, Rayane raczej nie narzeka na finanse...

10 najseksowniejszych mężczyzn 2020 roku. Każdy z nich jest przystojny, ale w ich przypadku nie tylko wygląd się liczy.

Oto najseksowniejsi faceci 2020 roku. Nie chodzi tylko o ich wygląd