Obserwuj w Google News

Przestała malować włosy przez pandemię. Dziś ma siwe pasma, a i tak nie wygląda na swój wiek

2 min. czytania
26.02.2021 09:00
Zareaguj Reakcja

Na tę kobietę pandemia wpłynęła pozytywnie. W wieku 51 lat przestała malować włosy, pokochała swoje siwe kosmyki i teraz z dumą je prezentuje.

Kobieta prezentuje włosy z siwymi odrostami
fot. Shutterstock

Pandemia koronawirusa sporo zmieniła w życiu każdego z nas. Pierwszy lockdown, gdy nie można było udać się do fryzjera, wręcz wymusił na nas naturalny wizerunek. Kobiety przestały wstydzić się swoich odrostów, a nawet... siwych włosów. Właśnie tak było z tą 51-latką. Pochodząca z angielskiego Surrey Georgia Zaris jest emerytowaną aktorką. Jeszcze nie tak dawno temu nie wyobrażała sobie paradować z siwymi włosami, a co dopiero mówić o publikowaniu zdjęć z nimi na Instagramie. Teraz jej podejście do urody stanęło na głowie.

Zobacz także: Influencerka pokazała, jak podczas pandemii zmieniło się jej ciało. Fani dziękują jej za ten odważny wpis

Przez pandemię nie maluje włosów. Ma siwe pasma, ale wygląda młodo

"Daily Mail" przedstawił historię 51-letniej Brytyjki, od której każda z nas mogłaby się uczyć podejścia do urody.

Redakcja poleca

Jeszcze nie tak dawno temu Georgia nie wyobrażała sobie pokazywania swoich siwych odrostów. Rocznie wydawała około 6 tysięcy funtów na fryzjera. Dziś naturalność to jej drugie imię. 

Wraz z lockdownem i zamknięciem salonów fryzjerskich w Wielkiej Brytanii musiała zacząć radzić sobie z kompleksami. Postanowiła przekuć je w swój atut i zaczęła publikować zdjęcia metamorfozy na Instagramie. Z tygodnia na tydzień odrosty były coraz dłuższe. 

Rezygnacja z farbowania była dla mnie odkryciem siebie na nowo. Znalazłam prawdziwe szczęście i zakochałam się w samej sobie  - opowiada Georgia w rozmowie z "Daily Mail".

Zaris wspomina presję, jaka ciążyła na niej, gdy jeszcze była aktorką. Musiała wyglądać idealnie i przez 20 lat nieustannie farbowała włosy. Problem zaczął się pojawiać, gdy zauważyła pierwsze siwe pasma. Pokrywała je farbą coraz częściej, co negatywnie wpłynęło na ich kondycję i wygląd. 

Kiedy w marcu ubiegłego roku przyszedł pierwszy lockdown, byłam bardzo zestresowana. Nie mogłam spotkać się ze swoim fryzjerem - wspomina.

Sama nie była w stanie dobrać do swoich włosów idealnej barwy. Długo nie mogła przyzwyczaić się do siwych kosmyków, jednak w pewnym momencie zaczęła się z nimi oswajać. Po miesiącu całkiem do nich przywykła i skupiła się wyłącznie na pielęgnacji włosów. 

Dziś dzieli się swoim dawnym problemem z innymi, żeby pokazać, że siwe włosy mogą być wspaniałe. Ma ogromne wsparcie męża i córki, a także ponad 20 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Wszyscy są zgodni, że Georgia zupełnie nie wygląda na swój wiek. Sami zobaczcie jej zdjęcia.

Zobacz także: Kobiety skarżą się, że podczas izolacji masowo wypadały im włosy. Ekspert wyjaśnia, dlaczego

Zobaczcie w galerii, jakie są najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia. 

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

Źródło: dailymail.co.uk