Obserwuj w Google News

Przez błąd kosmetyczki trafiła do szpitala. Tym razem pedicure się nie udał

1 min. czytania
04.05.2018 10:09
Zareaguj Reakcja

Zobaczcie, co stało się z jej stopą.

Pedicure
fot. Shutterstock

Jennifer White niedawno wybrała się na pedicure do jednego z salonów kosmetycznych w miejscowości Noblesville. Przez błąd kosmetyczki trafiła na ostry dyżur. Młoda Amerykanka postanowiła opowiedzieć swoją historię, by przestrzec inne kobiety.

Zobacz także:  Olejek rycynowy na paznokcie - jak działa i kiedy go używać?

Z pedicure na ostry dyżur - historia Jennifer White

Wydaje się, że pedicure to jednej z najbezpieczniejszych zabiegów w salonach kosmetycznych. Jednak przypadek Jennifer White to dowód na to, że wcale tak nie jest. 

Jak się okazało, w wyniku usuwania martwego naskórka na stopie pojawiła się mała rana, w którą wdało się zakażenie. 2 dni po wizycie w salonie kosmetycznym kobieta pojechała do szpitala. 

Przez tydzień była pod opieką lekarzy. W tym czasie przyjmowała silne antybiotyki. 

Bardzo się martwiłam, że stracę palec u stopy albo całą stopę. Jestem w szpitalu i lekarze mówią, że to przez to, że poszłam do salonu kosmetycznego, który był niehigieniczny i stąd wzięła się infekcja mojej stopy - powiedziała White.

Jennifer dodała, że salon kosmetyczny zgodził się zapłacić za jej leczenie. Podczas wywiadu dla telewizji RTV6 Amerykanka pokazała zdjęcia swojej stopy. Jak widać, nie wygląda to najlepiej...

Fotografia: Youtube.com

Zobacz także:  Olejek rycynowy na paznokcie - jak działa i kiedy go używać?

Autor: Martyna Wojciechowska