Obserwuj w Google News

Proste wzorki na paznokcie. Zainspiruj się naszymi propozycjami!

2 min. czytania
Aktualizacja 04.03.2020
04.03.2020 15:24
Zareaguj Reakcja

Sprawdź, jak wykonać wzorki na paznokciach zgodnie z obowiązującymi trendami. Mamy propozycje dla początkujących oraz tych z was, które są już na znacznie wyższym poziomie. Sprawdźcie się, w tym manicure!

proste wzorki na paznokcie
fot. Shutterstock

Modna na wzorki na paznokciach zaczęła się parę lat temu i jak się okazuje, trwa w najlepsze. Jeśli obawiacie się, że malowanie paznokci nie jest waszą mocną stroną, koniecznie przeczytajcie nasze porady dla początkujących.

Każda z was będzie mogła znaleźć coś dla siebie i w domowym zaciszu wykonać wymarzony wzór. Sprawdźcie nasze inspiracje!

Redakcja poleca

Proste wzorki na paznokcie - zainspiruj się

Wzorki na paznokcie dla początkujących

Jeśli zawsze chciałyście wykonać modny manicure, ale nie starczało wam cierpliwości lub myślałyście, że nie macie zbyt dużo zdolności manualny, po przeczytaniu tego akapitu na pewno wyprowadzimy was z tego błędu. Efektowne paznokcie można uzyskać, nie tylko malując na nich trudne wzory. Wystarczy kilka kropek czy kresek, aby urozmaicić manicure.

Do wykonania prostych wzorków będą ci potrzebne dwa kolory lakierów, a także cienki pędzelek lub specjalny patyczek zakończony kuleczką (to właśnie nim wykonasz wzór kropek na paznokciach).

Zobacz także: Krzywa C - czym jest i jak ją uzyskać?

Wzorki na paznokcie dla średniozaawansowanych

Jeśli czujesz się trochę pewnie w wykonywaniu manicure, zastanów się nad zrobieniem bardziej wymagającego wzoru. Efekt marmuru będzie świetną opcją dla osób średniozaawansowanych. Wzór ten będzie prezentować się na paznokciach bardzo efektownie, a jego wykonanie nie zajmie ci zbyt wiele czasu. Wystarczy, że nałożymy na paznokcie pionowe paski i przed utwardzeniem ich lampą przeciągniemy przez nie patyczek z góry do dołu. Ten efekt jest bardzo łatwy w osiągnięciu, a wzór prezentuje się naprawdę świetnie.

Zobacz także: Te paznokcie to prawdziwy hit na Instagramie. Sprawdźcie, o jaką stylizację chodzi!

Wzorki na paznokcie dla zaawansowanych

Te z was, które czują się pewnie podczas wykonywania manicure, powinny wypróbować trudniejsze wzory. W nadchodzącym sezonie nie będzie jednego konkretnego trendu w malowaniu paznokci. Będzie panować istna dowolność, jednak warto zwrócić szczególną uwagę na jeden wzór. Jest to manicure z motywem kwiatów.

Do wykonania tego wzoru na paznokciach będzie wam potrzebne kilka lakierów w różnych kolorach, a także cienki pędzelek, którym namalujecie wzory kwiatów. Wykonanie takiego manicure może wydawać się proste, jednak wcale takie nie jest. Trzeba ogromnej precyzji, żeby stworzyć nietuzinkowy i piękny wzór.

Zobacz także: Astrology Nails - najmodniejszy manicure tego roku!

Zainspiruj się modnymi wzorkami na paznokcie!

Spróbujesz zrobić wzroki na paznokciach?

Zobacz także: Te paznokcie to prawdziwy hit na Instagramie. Sprawdźcie, o jaką stylizację chodzi!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś