Obserwuj w Google News

Ta szczoteczka do oczyszczania twarzy to prawdziwy hit. Teraz kupisz ją w promocji w Rossmannie

2 min. czytania
24.08.2021 09:15
Zareaguj Reakcja

Szczoteczki do oczyszczania twarzy od kilku lat nie wychodzą z mody. Skutecznie usuwają martwe komórki skóry, przygotowując ją do następnych etapów pielęgnacji. Teraz tego typu produkt można kupić w promocyjnej cenie w drogeriach Rossmann.

Promocja w Rossmannie sierpień 2021: szczoteczka do oczyszczania twarzy
fot. SHUTTERSTOCK

Promocja w Rossmannie rozpoczęła się w drugiej połowie sierpnia i potrwa przez dwa tygodnie, aż do końca miesiąca. W tym czasie w niższej cenie można kupić setki produktów. Obniżką objęte zostały zarówno kosmetyki do makijażu, jak i artykuły pielęgnacyjne. Promocji podlega m.in. szczoteczka do oczyszczania twarzy marki ISANA. Teraz produkt ten można nabyć za jedyne 31,99 zł.

Redakcja poleca

Szczoteczka do oczyszczania twarzy w promocji w Rossmannie 2021

Szczoteczka do oczyszczania twarzy ISANA to produkt, który pokochały Polki. Nie ma się zresztą co dziwić. Kosmetyk dokładnie usuwa ze skóry pozostałości po makijażu oraz wszelkie zanieczyszczenia. Skutecznie pozbywa się także martwego naskórka. Dzięki temu cera staje się gładka i przyjemna w dotyku. Ponadto delikatne wibracje szczoteczki stymulują mikrokrążenie skóry twarzy, przygotowując ją do kolejnych etapów pielęgnacji. 

Co istotne, w zestawie znajdują się aż 3 końcówki przeznaczone do oczyszczania twarzy. Dodatkowo w pudełku znajdziemy ochronną nasadkę, specjalną torebkę do przechowywania produktu oraz 2 baterie AA.

Rossmann
fot. Rossmann

Promocja w Rossmannie sierpień 2021: szczoteczka do oczyszczania twarzy

Obecnie szczoteczka do oczyszczania twarzy ISANA objęta jest promocją w Rossmannie i można ją nabyć już za 31,99 zł (regularna cena produktu wynosi 49,99 zł).

Akcja promocyjna trwa od 16 do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Obowiązuje w wybranych drogeriach Rossmann oraz na oficjalnej stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl