Obserwuj w Google News

Ten krem BB wyrówna koloryt twojej cery i zapewni skuteczną ochronę UV. Kupisz go w promocji

2 min. czytania
11.03.2021 09:09
Zareaguj Reakcja

Krem BB to idealny kosmetyk dla kobiet, którym nie zależy na silnym kryciu, a chcą jedynie wyrównać koloryt skóry twarzy i odpowiednio ją nawilżyć. Produkt tego typu można teraz kupić w promocji w Rossmannie za mniej niż 10 zł.

Promocja w Rossmannie: krem BB wyrówna koloryt twojej cery i zapewni skuteczną ochronę UV
fot. SHUTTERSTOCK

Skrót BB z angielskiego oznacza "beauty balms", co można przetłumaczyć jako "krem upiększający". Jak czytamy na portalu Wizaz.pl, stworzyła go w latach 60. niemiecka dermatolog Christine Schrammek. Początkowo służył on jako maść dla pacjentów po zabiegach kosmetycznych. Dzisiaj kremy BB można znaleźć praktycznie w każdej drogerii i sięgają po nie kobiety ze wszystkich zakątków świata.

Redakcja poleca

Krem BB wyrówna koloryt twojej cery i zapewni skuteczną ochronę UV

Upiększający krem BB 5 w 1 marki Garnier to doskonała alternatywa dla ciężkiego, mocno kryjącego podkładu. Polecany jest przede wszystkim kobietom, które nie mają większych problemów z cerą. Produkt łączy pochodną witaminy C, która znana jest z właściwości antyoksydacyjnych i rozświetlających, z pigmentami mineralnymi, dzięki czemu w naturalny sposób ujednolica koloryt skóry.

Ponadto rozświetla i zapewnia nawet 24-godzinne nawilżenie. Skóra jest pełna życia i blasku. Kosmetyk zmniejsza także oznaki zmęczenia i kamufluje małe niedoskonałości. Z kolei zawarty w kremie filtr SPF 15 pomaga chronić skórę przed działaniem promieni UV. 

Promocja w Rossmannie: krem BB marki Garnier kupisz za mniej niż 10 zł

Krem BB marki Garnier można kupić zarówno w drogeriach stacjonarnych, jak i internetowych. Teraz dostępny jest w atrakcyjnej promocji w Rossmannie i można go nabyć za jedyne 9,99 zł (regularna cena kremu wynosi 12,99 zł).

Akcja promocyjna trwa od 1 do 15 marca lub do wyczerpania zapasów. Warto zatem pospieszyć się z zakupem.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl