Obserwuj w Google News

Ten korektor do twarzy zamaskuje niedoskonałości i cienie pod oczami. Kupisz go w promocji

1 min. czytania
23.08.2021 12:33
Zareaguj Reakcja

Korektor to ulubiony kosmetyk wielu kobiet. W końcu jak żaden inny produkt potrafi skutecznie ukryć wszelkie niedoskonałości i oznaki zmęczenia. Teraz tego typu specyfik do twarzy i pod oczy można kupić w promocji w Hebe.

Ten korektor do twarzy zamaskuje niedoskonałości i cienie pod oczami. Kupisz go w promocji
fot. SHUTTERSTOCK

Promocja w Hebe to doskonała okazja do uzupełnienia braków w kosmetyczce. W obniżonej cenie można kupić zarówno produkty pielęgnacyjne, jak i kosmetyki do makijażu. Na wyprzedaży znajdziemy m.in. rozświetlający korektor do twarzy i pod oczy marki Hean. Teraz nabędziemy go za jedyne 11,99 zł.

Redakcja poleca

Korektor do twarzy w promocji w Hebe

Rozświetlający korektor do twarzy High Definition marki Hean to produkt, który pokochały Polki. Kosmetyk skutecznie maskuje mniejsze i większe niedoskonałości oraz drobne zmarszczki mimiczne. Ponadto zmniejsza widoczność cieni pod oczami, dzięki czemu skóra wygląda na świeżą i wypoczętą nawet po nieprzespanej nocy. Co więcej, korektor umożliwia także modelowanie i rozświetlanie wybranych partii twarzy. Cera jest nawilżona i wygładzona.

Korektor ma lekką konsystencję i nie tworzy tzw. efektu maski. Na uwagę zasługuje również wygodny aplikator, który ułatwia nałożenie kosmetyku nawet w trudno dostępne miejsca.

Promocja w Hebe sierpień 2021: korektor do twarzy i pod oczy kupisz za 11,99 zł

Obecnie rozświetlający korektor do twarzy objęty jest promocją w Hebe i można go nabyć już za 11,99 zł (regularna cena produktu wynosi 19,99 zł).

Akcja promocyjna obowiązuje w wybranych drogeriach Hebe oraz na oficjalnej stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl