Obserwuj w Google News

Promocja w CCC. Podczas nocy zakupów modne rzeczy kupisz o 15% taniej

2 min. czytania
23.09.2022 11:32
Zareaguj Reakcja

Popularna marka obuwnicza przygotowała dla klientów kolejną atrakcyjną promocję. Tylko teraz podczas nocy zakupów możecie nabyć modne buty w CCC o 15% taniej. Sprawdźcie, co trzeba zrobić, aby skorzystać ze zniżki i jakie modele zostały nią objęte.

CCC
fot. Karol Makurat/REPORTER

W ostatnich dniach CCC rozpieszcza swoich klientów. Nadeszła jesień i marka robi wszystko, aby zachęcić ich do nabycia nowych butów właśnie w jej sklepach. Dlatego też niedawno firma przygotowała ofertę, dzięki której sportowe modele mogliśmy kupić aż o 20% taniej. Ale na tym nie koniec niespodzianek.

Tym razem popularna sieć ruszyła z nocą zakupów, podczas której możecie nabyć wymarzone pary butów o 15% taniej. Poznajcie szczegóły tej promocji.

Redakcja poleca

Promocja w CCC. Podczas nocy zakupów modne rzeczy kupisz o 15% taniej

Marka CCC przygotowała kolejną ciekawą promocję, dzięki której możecie uzupełnić jesienną garderobę taniej. Tym razem przeceniła różnego rodzaju buty aż o 15%. Jak skorzystać z tej zniżki?

Promocją objęte zostały sneakersy, buty sportowe, botki, baleriny, kozaki i wiele innych modeli. Warunkiem, który trzeba spełnić, aby kupić obuwie taniej, jest użycie odpowiedniego kodu. Wystarczy w procesie zamówienia wpisać "NIGHT" w odpowiednim okienku.

Przypominamy, że noc zakupów i związana z nią zniżka dotyczy wyłącznie produktów nieprzecenionych. Oznacza to tyle, że kod nie zadziała w przypadku rzeczy, których cena już jest obniżona. Skusicie się na zakupy?

Zobacz także: Paulina Sykut-Jeżyna w sukience z Bonprix. Ten model to hit jesieni

Trendy jesień 2022: CCC

Jesienią wyciągamy z szaf buty, które są odporne na deszcz i niskie temperatury. Dlatego też chętniej nosimy półbuty, botki czy skórzane sneakersy, które nawet w razie ulewy zapewnią nam komfort, a też łatwo będzie je później wyczyścić.

W CCC znajdziecie każdy wymieniony wyżej rodzaj butów i to w dobrej cenie. Przypominamy, że marka regularnie oferuje atrakcyjne rabaty, a niektóre pary obuwia możecie zamówić z dostawą, dzięki której będziecie je mieli już kilka godzin później w swoich rękach.

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock