Obserwuj w Google News

Promocja w Biedronce na zestawy kosmetyków. Przy zakupie dwóch, trzeci otrzymasz za darmo

2 min. czytania
10.12.2021 11:02
Zareaguj Reakcja

Biedronka po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i startuje z nową promocją "2+1 gratis" na zestawy kosmetyków. Przy zakupie trzech produktów otrzymamy rabat o wartości najtańszego. Sprawdź szczegóły wyprzedaży w dyskoncie.

Promocja w Biedronce na zestawy kosmetyków. Przy zakupie dwóch, trzeci otrzymasz za darmo
fot. Marek BAZAK/East News

Rokrocznie w połowie grudnia tysiące Polaków zaczyna poszukiwać najlepszych prezentów dla bliskich pod choinkę. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę Biedronka. Portugalska sieć sklepów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przeceniła wszystkie zestawy kosmetyków. Tego typu produkty to doskonały pomysł na prezent zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. 

Redakcja poleca

Promocja w Biedronce na zestawy kosmetyków. Przy zakupie dwóch, trzeci otrzymasz za darmo

Zasady promocji "2+1 gratis" w Biedronce są bardzo proste. Przy zakupie trzech dowolnych zestawów kosmetyków, otrzymamy rabat o wartości najtańszego. Co warte podkreślenia, zniżka nie łączy się z innymi (poza akcjami z voucherami). W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej promocji stosuje się akcję korzystniejszą dla uczestnika.

Zobacz także:  To ulubiony kosmetyk Meghan Markle i Beyonce. Świetnie nawilża skórę

Lista zestawów objętych wyprzedażą dostępna jest w sklepach oraz na stronie internetowej biedronka.pl. Wśród produktów, biorących udział w akcji, wymienić można m.in. specyfiki takich marek jak: Rimmel, Dove, Maybelline, Gillet, Loreal, Niuqi, Adidas, Fa, Johnson's Baby, Nivea czy Neutrogena. Zestawy można mieszać dowolnie.

Promocja w Biedronce na zestawy kosmetyków
fot. biedronka.pl

Promocja w Biedronce grudzień 2021: zestawy kosmetyków "2+1 gratis"

Promocja w Biedronce na zestawy kosmetyków rozpoczęła się w czwartek i będzie trwała zaledwie przez kilka dni - aż do niedzieli 12 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Aby z niej skorzystać, wystarczy zrobić zakupy w wybranym sklepie Biedronki.

Zobacz także:  Te zestawy kosmetyków są idealne na prezent pod choinkę. Kupisz je w Rossmannie

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl