Obserwuj w Google News

Promocja w Biedronce - kup 4 produkty, zapłać za 3!

2 min. czytania
19.04.2018 11:54
Zareaguj Reakcja

Akcja trwa do 21 kwietnia.

Kosmetyki
fot. Shutterstock

Od 16 do 21 kwietnia trwa wyjątkowa akcja promocyjna w Biedronce 3+1. Dzięki niej zapłacisz za 3 kosmetyki, a 4. dostaniesz gratis. W ten sposób dyskont odpowiedział na przeceny w Rossmannie do -55 %. Zanim wybierzesz się na zakupy, poznaj szczegóły.

Zobacz także:  Biedronka wprowadza nową kolekcję ubrań. Ten styl kochają gwiazdy! Najmodniejsze rzeczy w przystępnych cenach

Promocja w Biedronce 3+1

Biedronka wyszła nam naprzeciw i przygotowała niepowtarzalną promocję. W ramach akcji 3+1 dostępny jest szeroki wachlarz kosmetyków i akcesoriów higienicznych codziennego użytku. Wśród nich znalazły się: pomadki, błyszczyki, róże do policzków, tusze do rzęs, fluidy, lakiery do paznokci, produkty do stylizacji włosów, żele do twarzy, maseczki do twarzy, kremy do rąk, balsamy do ciała, antyperspiranty, wody toaletowe i perfumowane, farby do włosów, pasty i szczoteczki do zębów, pianki do golenia oraz golarki.

Kupując 3 z wyżej wymienionych produktów, 4. (najtańszy) dostaniesz za darmo. Przy czym jednorazowo nie możesz kupić więcej niż 12 kosmetyków. Oznacza to, że zgodnie z zasadami promocji podczas jednorazowej wizyty w dyskoncie możesz otrzymać maksymalnie 3 produkty gratis.

Promocja 3+1 dostępna jest we wszystkich Biedronka na terenie Polski. Jeśli do tej pory z niej nie skorzystałaś, masz jeszcze szansę!

Zobacz także: Ten trend będzie hitem wiosną i latem 2018. Gwiazdy go uwielbiają. Możliwe, że macie to już w szafie

Autor: Martyna Wojciechowska