Obserwuj w Google News

Rossmann zorganizował wyjątkową loterię. Do wygrania półtora miliona produktów i nagrody pieniężne

2 min. czytania
31.03.2021 09:06
Zareaguj Reakcja

Tej wiosny Rossmann przygotował dla swoich klientów loterię z nagrodami. Biorąc w niej udział, możesz otrzymać darmowy produkt lub nagrodę pieniężną. Takiej oferty jeszcze nie było. Każdy z nas może być zwycięzcą.

rossmann
fot. Shutterstock

Przedstawiciele sieci drogerii Rossmann doskonale wiedzą, jak przyciągnąć klientów do sklepów. Właśnie zaproponowali nam wyjątkową loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Już teraz możecie wziąć w niej udział. Do wygrania kosmetyki i pieniądze. Poznajcie zasady akcji promocyjnej.

Redakcja poleca

Promocja Rossmann marzec 2021: do wygrania półtora miliona produktów

Rossmann ma dla nas kolejną niespodziankę. Tym razem niemiecka sieć zorganizowała loterię, w której do wygrania jest łącznie półtora miliona kosmetyków oraz nagrody pieniężne. Co tydzień firma rozdaje 15 tys. zł, a główna wygrana wynosi 150 tys. zł.

Loteria „Potrząśnij na szczęście” ma bardzo proste zasady. Może wziąć w niej udział każdy, kto pobrał aplikację popularnej sieci drogerii i dołączył do Klubu Rossmann. Jeśli chcesz mieć szansę na wygraną, zrób zakupy w sklepie stacjonarnym Rossmann za minimum 20 złotych.

Podczas płacenia za produkty zeskanuj aplikację przy kasie. Na koniec wystarczy wziąć udział w loterii. Zgodnie z jej regułami podanymi w aplikacji należy potrząsnąć telefonem i gotowe. Akcja trwa od 22 marca do 16 maja 2021 roku.

Zobacz także: Jest coraz popularniejszy, nie tylko w kuchni. 5 sposobów na wykorzystanie oleju kokosowego w kosmetyce

Loteria "Potrząśnij na szczęście" w Rossmannie

Według zasad loterii "Potrząśnij na szczęście" za każdą wydaną złotówkę przyznawany jest jeden punkt. Kiedy uzbieramy ich minimum 10, możemy zagrać o nagrodę tygodniową, która wynosi 15 tysięcy złotych. A jeśli uzbieramy 30 punktów, zawalczymy o główną nagrodę, czyli 150 tys. zł. Szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej Rossmann.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów pielęgnacyjnych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia