Obserwuj w Google News

Rossmann wyprzedaje kultowe serum do włosów. Teraz kupisz je za 2,99 zł

1 min. czytania
22.02.2021 12:48
Zareaguj Reakcja

Zimą zmuszone jesteśmy używać suszarki, przez co włosy narażone są zniszczenie. Jeżeli chcesz, aby były lśniące i zdrowe, zadbaj o ich właściwą pielęgnację. Pomoże ci w tym serum regenerujące, które możesz kupić teraz w Rossmannie w promocyjnej cenie.

piękne włosy
fot. Shutterstock

Używanie produktów i urządzeń do stylizacji włosów oraz ciągłe zmiany temperatur w sezonie grzewczym zdecydowanie nie poprawiają ich kondycji. Przesuszone lub rozdwajające się końcówki to najczęstszy problem, przez który nie możemy zapuścić swoich pasm. Aby dogłębnie je odżywić, zastosuj kurację z użyciem serum marki Bioelixire.

Redakcja poleca

Promocja Rossmann 2021: serum do włosów Bioelixire Argan Oil

W przypadku przesuszonych włosów zwykła odżywka może nie wystarczyć, by przywrócić im blask i witalność. Szczególnie zimą warto stosować dodatkowe kosmetyki bogate w olejki oraz inne naturalne składniki o działaniu regenerującym.

Teraz w Rossmannie możesz kupić popularne serum do włosów w promocyjnej cenie. Produkt Bioelixire Argan Oil zawiera składniki odżywcze i nawilżające, m.in. eks­trak­ty ro­ślin­ne, keratynę oraz 2 ole­jki - jo­jo­ba i ar­ga­no­wy. Dzięki nim możesz szybko odbudować pasma i sprawić, że będą się lepiej układały.

Sposób użycia serum Bioelixire jest bardzo prosty. Wystarczy tuż po umyciu wetrzeć w końcówki kilka kropli produktu. Jest on bardzo wydajny i niedrogi. Obecnie kosztuje jedyne 2,99 zł. Promocja obowiązuje w drogeriach Rossmann od 16 lu­te­go do 28 lu­te­go lub do wy­czer­pa­nia za­pa­sów.

fotografia: Rossmann.pl

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia