Obserwuj w Google News

Produkty do stylizacji włosów w sklepach Lidl. Ceny już od 39 złotych!

1 min. czytania
30.04.2020 13:13
Zareaguj Reakcja

Już niedługo w sklepach Lidl pojawi się bardzo korzystna promocja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje włosy w domowych warunkach.

styliacja włosów
fot. Shutterstock

W związku z panującą pandemią koronawirusa wiele salonów fryzjerskich zostało zamkniętych. W czasach izolacji sami musimy zadbać o codzienną pielęgnację, a także o nasze włosy. Większość osób nie ma jednak specjalistycznego sprzętu, którym mogłaby zadbać o piękną fryzurę.

Okazuje się, że z pomocą przychodzi sieć dyskontów Lidl. W ofercie sklepu już niedługo pojawią się urządzenia do strzyżenia i stylizacji włosów.

Redakcja poleca

Urządzeń do strzyżenia i stylizacji włosów w Lidlu

Już od poniedziałku 04.05 oraz w sklepie internetowym pojawią się akcesoria takie jak suszarki, szczotki, lokówki czy prostownice. W kolekcji znajdziemy również urządzenia do strzyżenia oraz stylizacji z kolekcji Red Bull Racing. Ceny pozytywnie was zaskoczą! Za maszynkę do strzyżenia włosów zapłacimy 99 złotych, trymer do ciała będzie kosztować 74,90 złotych, a rotacyjna maszynka do golenia to koszt 109 złotych. Maszynka do stylizacji zarostu będzie kosztować 89,90 złotych, a minitrymer 39,99 złotych.

W kolekcji znajdziemy również akcesoria do włosów, w tym suszarkę z jonizacją za 54,90 złotych, szczotkę na gorące powietrze z jonizacją za 64,90 oraz szczotkę prostującą włosy za 59,90 złotych.

fot. materiały lidl.pl
fot. materiały lidl.pl
fot. materiały lidl.pl

Wybierzesz się na zakupy?

Zobacz także: Jak obciąć grzywkę samodzielnie w domu?

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś