Obserwuj w Google News

Ten produkt naprawi nawet najbardziej zniszczone włosy. Kupisz go w Biedronce za 17,99 zł

2 min. czytania
07.02.2022 14:27
Zareaguj Reakcja

Zniszczone włosy są sygnałem, że czym prędzej trzeba zmienić ich codzienną pielęgnację. Okazuje się, że idealny do tego kosmetyk kupimy teraz w Biedronce.

pielęgnacja wlosow
fot. Shutterstock

Na osłabione pasma mogą wpływać źle dobrane kosmetyki czy nieodpowiednia dieta. Można sobie z tym poradzić, stosując produkt, który kupicie teraz w znanym dyskoncie za grosze.

Zobacz także:  Konturowanie włosów to nowy trend w koloryzacji. Kobiety oszalały na jego punkcie 

Olejki Gliss marki Schwarzkopf w Biedronce za 17,99 zł

Osłabione i wypadające włosy są sporym problemem szczególnie zimą. Okazuje się, że zniszczone kosmyki zregenerujecie, stosując olejek marki Schwarzkopf Gliss. Obecnie zaopatrzycie się w niego za 17,99 zł w Biedronce. Taka promocja z pewnością zachęci wszystkich tych, którzy zastanawiają się nad zakupem tego kosmetyku.

Redakcja poleca

Na sklepowych półkach znajdziemy dwa rodzaje produktów. Obywa doskonale sprawdzą się, kiedy włosy wymagają silnej regeneracji. Kosmetykami Schwarzkopf warto zabezpieczać włosy na sam koniec pielęgnacji. Po umyciu oraz lekkim wysuszeniu nakładamy na końcówki odrobinę olejku. Sprawi on, że włosy nie będą się rozdwajać, a także zostaną zabezpieczone przed późniejszą stylizacją. 

Screenshot 2022-02-07 at 09-58-17 view (obraz JPEG, 1000×1573 pikseli) — Skala (58%)
fot. biedronka.pl

Jak często stosować olejek do włosów? Podpowiadamy

Olejek marki Schwarzkopf warto stosować od 3 do 4 razy w tygodniu. Dzięki temu końce pasm będą dobrze zabezpieczone. Dobór odpowiedniego kosmetyku jest bardzo istotny, dlatego należy dowiedzieć się, jaki produkt pasuje do konkretnego rodzaju włosów. 

Zobacz także:  Wielka promocja w Biedronce. Dyskont rozdaje kosmetyki do włosów

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock