Obserwuj w Google News

Primark już za chwilę uruchomi dwa nowe sklepy w Polsce. Zakupy zrobimy tu jeszcze w... listopadzie

2 min. czytania
28.10.2022 10:12
Zareaguj Reakcja

Znamy daty otwarcia kolejnych dwóch sklepów Primark w Polsce. Jeden i drugi punkt rozpocznie działanie jeszcze w listopadzie 2022 roku. Zobaczcie, w których miejscach i kiedy dokładnie.

Primark
fot. Shutterstock

Na początku 2022 roku irlandzka sieciówka odzieżowa poinformowała, że już niebawem uruchomi kolejne sklepy stacjonarne w Polsce. Do tej pory marka otworzyła swoje butiki w warszawskiej Galerii Młociny i w poznańskim centrum Posnania. Zapowiedziała jednak, że do końca 2023 roku chce mieć na naszym rynku aż 6 punktów.

Dwa z nich mają znajdować się Krakowie i w Katowicach, a dwa kolejne w Łodzi i we Wrocławiu. Okazuje się, że część z tych sklepów będziemy mogli odwiedzić jeszcze w tym roku, a dokładnie w listopadzie. Poznaliśmy bowiem daty otwarcia punktów na południu Polski.

Redakcja poleca

Otwarcie sklepów Primark w Krakowie i Katowicach

Już niebawem uruchomione zostaną dwa kolejne punkty Primark w Polsce. Jeden z nich będzie się znajdował w Bonarka City Center w Krakowie, a drugi w Silesia City Center w Katowicach. Pierwszy będzie można odwiedzić już 10 listopada, a drugi 30 listopada.

W obu salonach klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją damską, męską, dziecięcą, a także z kosmetykami czy akcesoriami do wyposażenia wnętrz. Oddział krakowski będzie zajmował powierzchnię 3800 m

2

, a katowicki 3600 m

2

.

Primark Kraków i Primark Katowice - jako pierwsze sklepy marki na południu kraju - stanowią kolejny ważny krok w naszej ekspansji na polskim rynku. Cieszymy się, że oba lokale zostaną otwarte jeszcze przed szczytem sezonu świątecznego, dając klientom możliwość zapoznania się z niesamowitą modą Primark i komfortowego zrobienia zakupów przed Bożym Narodzeniem - powiedział Maciej Podwojski, head of sales na region Europy Środkowo-Wschodniej w firmie Primark, cytowany przez wirtualnemedia.pl.

Kolejne dwa sklepy mają zadebiutować w 2023 roku. Jeden z nich będzie się znajdował w łódzkiej Manufakturze, a drugi w Magnolia Park we Wrocławiu.Zobacz także: Jaka jest najgorętsza marka na świecie? Zdziwisz się, którą wybrano

Primark - co to za marka

Primarka to irlandzka marka odzieżowa, która specjalizuje się w sprzedaży ubrań damskich, męskich i dziecięcych, a także akcesoriów do domu w atrakcyjnie niskich cenach. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1969 roku, a jego siedziba mieści się w Dublinie. W 2015 roku sieć Primark liczyła ponad 270 sklepów w dziewięciu krajach Europy. Dzisiaj jednak może pochwalić się znacznie większą liczbą swoich punktów w kilkunastu państwach. W kwietniu 2016 otwarto pierwszy sklep we Włoszech, w sierpniu 2020 roku w Polsce, powstał też sklep w Rumunii, a już niebawem zadebiutuje również ten na Słowacji.

Źródło: Wirtualne Media

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock