Obserwuj w Google News

Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Wiemy, gdzie i kiedy będzie można zrobić tu zakupy

2 min. czytania
19.01.2021 08:17
Zareaguj Reakcja

Irlandzka sieć popularnych sklepów odzieżowych Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Będzie to już trzeci punk stacjonarny, w którym można będzie zrobić zakupy. W którym mieście się znajdzie i od kiedy będzie można tu zrobić zakupy? Koniecznie sprawdźcie.

Primark
fot. K.DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News

Wygląda na to, że irlandzki brand chce poszerzać swoją działalność w naszym państwie - właśnie pojawiła się informacja o tym, że Primark otworzy w Polsce kolejny, trzeci sklep. Gdzie tym razem powstanie i kiedy będzie można zaopatrzyć się w nim w ubrania?

Redakcja poleca

Primark otwiera kolejny sklep w Polsce

Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Trzeci punkt stacjonarny marki zlokalizowany będzie w Katowicach, dokładnie w największym centrum handlowym na Śląsku, czyli w Silesia City Center. Start zaplanowano na 2023 rok.

I choć na zakupy trzeba jeszcze chwilę poczekać, znamy kilka szczegółów na temat wyglądu tego miejsca. Nowy punkt stacjonarny Primark będzie zajmował powierzchnię aż 3600 m kw. i będzie można się w nim zaopatrzyć przede wszystkim w ubrania damskie, męskie i dziecięce. Ponadto dostępne tu będą liczne dodatki, z których słynie marka, w tym modne i niedrogie buty, a także kosmetyki. Prócz tego w ofercie pojawią się akcesoria do domu.

Przypominamy, że pierwszy sklep Primark w Polsce pojawił się w sierpniu 2020 roku w warszawskiej Galerii Młociny. Następny ma zostać otwarty jeszcze w tym roku w Poznaniu, w centrum handlowym Posnania.

Primark - jedna z najpopularniejszych sieciówek w Europie

Primark to jedna z najpopularniejszych firm odzieżowych na świecie. Irlandzka sieć oferuje klientom modne ubrania i dodatki w bardzo niskich cenach. 380 sklepów stacjonarnych marki znajduje się w 13 krajach - m.in. w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech, Słowenii i Czechach. Wszystkie cieszą się ogromną popularnością.

Źródło: Business Insider

Te ubrania powinnaś kupić, jeśli chcesz wyglądać modnie w 2021 roku. Wpisują się w najgorętsze trendy!       

Te ubrania i dodatki powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Odkrywamy trendy na 2021 rok