Obserwuj w Google News

To prawdziwa polska Roszpunka. Ma włosy do ziemi!

1 min. czytania
26.02.2019 12:03
Zareaguj Reakcja

Jej włosy sięgają aż do ziemi. I nie bez powodu chwali się nimi w mediach społecznościowych. Poznajcie Miss Longhair!

Polska Roszpunka
fot. instagram.com/miss_longhair

Pamiętajcie bajkę o Roszpunce - pięknej dziewczynce o długich i mocnych włosach, którą zamknięto w wieży? Okazuje się, że jej bohaterka ma swój odpowiednik w rzeczywistości!

Mowa o Małgorzacie Kulczyk, której włosy sięgają ziemi! Miss Longhair prowadzi na Instagramie konto, na którym prezentuje ekstremalnie długie włosy - uczesane w różne fryzury albo po prostu luźno rozpuszczone. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Redakcja poleca

Polska Roszpunka

Miss Longhair długie włosy ma od zawsze. Nigdy nie wyobrażała sobie siebie w krótkiej fryzurze, ale też od zawsze je zapuszczała. Jak udało jej się "wyhodować" takie długie włosy?

To nie lada wyzwanie. Małgorzata Kulczyk musi o tak długie włosy szczególnie dbać. Ich mycie i rozczesywanie nie należą bowiem do najprostszych. Ale "polska Roszpunka" ma swoje sprawdzone sposoby. Co takiego stosuje, żeby jej włosy były zdrowe i tak szybko rosły?

Przede wszystkim pije dużo herbaty z pokrzywy, która zawiera krzem, wapń, mangan i fosfor - niezbędne do wspomagania porostu włosów. Jej picie wpływa pozytywnie również na kondycję skóry i paznokcie. Miss Longhair stosuje też bezpośrednio na włosy olej kokosowy. W ten sposób odżywia je i sprawia, że są lśniące. Zresztą sami zobaczcie!

 

Z długich włosów da się zrobić prawdziwe cuda! Zobaczcie najpiękniejsze fryzury dla tej długości włosów.

Najpiękniejsze fryzury dla długich włosów