Obserwuj w Google News

Polska blogerka współpracuje z siecią perfumerii Douglas. Jej kolekcja robi furorę!

2 min. czytania
19.09.2019 10:53
Zareaguj Reakcja

Maffashion wzięła udział w nowym projekcie perfumerii Douglas. Blogerka stworzyła specjalne boxy z kosmetykami, które kupicie w sieci sklepów.

Julia Kuczyńska
fot. Shutterstock

Julia Kuczyńska to obok Jessiki Mercedes Kirschner jedna z najbardziej znanych polskich blogerek. Na swoim instagramowym profilu Polka zgromadziła bardzo pokaźną widownię. Jej konto obserwuje ponad 1 milion osób. Bez wątpienia tak liczna publiczność sprawia, że blogerka zapraszana jest do coraz to nowych kampanii, a także spotów reklamowych.

Redakcja poleca

Maffashion w kampanii Douglas

Popularna 31-latka na listę swoich kooperacji może wpisać kolejną, tym razem z popularną siecią perfumerii Douglas. To właśnie dla niemieckiej marki blogerka stworzyła dwa zestawy kosmetyków, a także wzięła udział w kampanii ambasadorskiej.

Oficjalnie dołączyłam do grona ambasadorek #Douglas Perfumerie Douglas Polska. A już niedługo do sklepów trafia moje MakeUpBoxy! CITY & GLAM to dwa różne, wyjątkowe zestawy kosmetyków! Pierwsze zdjęcie z kampanii, które widzicie to tylko przedsmak tego, co zobaczycie i co będzie się działo później. Otóż oficjalna kampania startuje 17 września. Będę spoglądała na Was ze wszystkich witryn sklepów douglas w całej Polsce!!! Udanych zakupów moi drodzy! I widzimy się w Waszych miastach - napisała na swojej oficjalnej stronie na Facebooku. 

W sklepach Douglas dostępne będą dwa zestawy (Glamour look oraz City look) obydwa w cenie 119 złotych. Kolekcja swoją premierę miała 17 września, dlatego warto się pospieszyć póki zestawy są jeszcze dostępne.

fot. materiały douglas.pl/ zestaw 119,00 zł
fot. materiały douglas.pl/ zestaw 119,00 zł

Wybierzecie się na zakupy do perfumerii?

Zobacz także: Kinga Rusin w najmodniejszym dodatku sezonu z sieciówki. Kupicie go za 29 złotych!

Sprawdź, którą ikoną mody jesteś