Obserwuj w Google News

Polak został rekordzistą Guinnessa w przedłużaniu włosów. To znany fryzjer gwiazd

2 min. czytania
16.12.2021 11:10
Zareaguj Reakcja

Piotr Sierpiński to znany fryzjer gwiazd. Stylista postawił sobie wyzwanie i postanowił pobić rekord Guinnessa w przedłużaniu włosów. Zrobił to błyskawicznie.

Polak Piotr Sierpiński pobił rekord Guinnessa w przedłużaniu włosów. To fryzjer gwiazd
fot. materiały prasowe/Piotr Sierpiński Hair

O pobijaniu rekordów Guinnessa słyszymy od lat. To mogą być różne osiągnięcia - np. najdłuższa deska świata, najszybsze jedzenie burgerów, największa różnica wzrostu, ale też rekordy związane z działalnością urodową. Słyszałyśmy już o spektakularnych paznokciach, ale warto odnotować również ostatnie osiągnięcie jednego z polskich stylistów fryzur. Piotr Sierpiński, który od lat zajmuje się włosami gwiazd, ustanowił nowy rekord Guinnessa w... przedłużaniu włosów. Poznajcie jego historię.

Zobacz także:  Jak poradzić sobie z elektryzującymi się włosami? Stylista polskich gwiazd zdradził 5 sposobów

Polak Piotr Sierpiński pobił rekord Guinnessa w przedłużaniu włosów

Piotr postanowił pobić rekord w listopadzie 2021 roku. W zasadzie od razu mu się to udało. 

Redakcja poleca

Biuro Rekordów Guinnessa poinformowało Piotra, że musi przedłużyć naturalne kosmyki przynajmniej o 5 cm z każdej strony. W dodatku ma na to mniej niż 13 minut. Dzięki temu miał ustanowić kolejny rekord.

Okazuje się, że Piotr nie potrzebował nawet 7 minut. Tym samym w zaledwie 6 minut i 12 sekund przedłużył włosy swojej modelki o 25 cm. Wykorzystał do tego 48 paneli z pasmami włosów i metodę tape-on, znaną jako metoda kanapkowa

Pomysł na pobicie rekordu Guinnessa zrodził się już dawno, jednak bardzo dużo osób odradzało mi branie udziału w tym "konkursie". Często słyszałem, że "fryzjer to precyzja, a nie szybkość” itp. Zgodziłbym się z tym, gdybym nie znał sam siebie oraz klientek, które do mnie przychodzą. Od samego początku mojej przygody z fryzjerstwem szybkość i jakość to coś, co mnie wyróżniało. Zawsze pracowałem szybko. W dzisiejszych czasach to ogromny plus. Klientka, która ma wybierać pomiędzy dwoma usługami wykonanymi jakościowo tak samo, wybierze usługę, która trwa np. dwie godziny, a nie pięć - powiedział Piotr.

Stylista zdradził, że podczas prób udawało mu się przedłużyć włosy nawet w 4 minuty i 50 sekund. I tak jest zadowolony ze swojego rekordowego wyniku, bowiem podczas jego pobijania towarzyszyły mu ogromne emocje i stres. Zobaczcie, jak wyglądał efekt doczepionych przez Piotra włosów. 

Zobacz także:  Wszystko, co powinnaś wiedzieć na temat przedłużania włosów

Doczepione włosy przez Piotra Sierpińskiego
fot. materiały prasowe/Piotr Sierpiński Hair

Piotr Sierpiński to znany fryzjer gwiazd

Piotr Sierpiński to znany w całej Polsce stylista fryzur, który swoje atelier prowadzi w Poznaniu. Wraz z nim w salonie pracują profesjonalni styliści, którzy każdego dnia dokładają starań, żeby ich klientki opuszczały to miejsce zadowolone z efektów swoich metamorfoz. 

Sam Piotr współpracował z wieloma polskimi gwiazdami. Do jego klientek należą m.in.: Sanah, Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Kasia Wilk, Kasia Kowalska, Małgorzata Ostrowska, Ania Wyszkoni oraz Krystyna Janda i Beata Tadla. 

Zobacz także:  Pantone ogłosił kolor 2022 roku. "Very Peri" będzie też hitem w koloryzacji włosów

Te gwiazdy mają siwe włosy. Takie fryzury dodają im uroku [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: materiały prasowe