Obserwuj w Google News

Ten podkład matujący z Biedronki kosztuje grosze. Kupisz go za 9,99 zł

1 min. czytania
11.10.2021 12:07
Zareaguj Reakcja

Podkład jest produktem znajdującym się w każdej damskiej kosmetyczce. Obecnie jeden z lepszych z tej kategorii kupimy w promocji w sieci sklepów Biedronka. Sprawdźcie, czy znaliście kosmetyk marki BeBeauty.

podkład z biedronki
fot. Shutterstock

W sieci Biedronka trwa właśnie promocja na produkty do makijażu. Dyskont w swojej ofercie ma nie tylko żele pod prysznic, szampony, odżywki czy toniki. Na sklepowych półkach znajdziemy całkiem sporo kosmetyków kolorowych. Zapoznając się z tą atrakcyjną ofertą, największą uwagę zwróciłyśmy na podkład matujący.

Redakcja poleca

Kryjący podkład w Biedronce za 9,99 zł - Fluid Airless BeBeauty

Fluid dostępny w Biedronce obecnie kosztuje tylko 9,99 zł. To prawdziwa okazja, ponieważ zapewnia on długotrwały efekt matujący oraz aksamitne wykończenie. Podkład zapakowany jest w buteleczkę z pompką, która zdecydowanie ułatwia równomierne nakładanie. Taki produkt świetnie sprawdzi się w podróży czy pracy.

Podkład z Biedronki zapewnia doskonałe krycie niedoskonałości i dodatkowo nie tworzy efektu maski. Warto również wspomnieć o pozytywnych opiniach, na które można natknąć się w sieci. Według internautek produkt nie utlenia się, zachowuje trwałość nawet do 5 godzin, a także nie podkreśla suchych skórek i drobnych wyprysków.

Screenshot 2021-10-11 at 11-24-39 W tym tygodniu - oferta od 11 10 - Gazetka - Biedronka pl
fot. biedronka.pl

Jak długo przechowywać podkład? Podpowiadamy

Okazuje się, że przydatność podkładów oraz fluidów jest dość długa. Można je przechowywać nawet 12 miesięcy. Warto jednak pamiętać, aby składować je w niezbyt nasłonecznionym i ciepłym miejscu. Niektóre kosmetyki mogą mieć tendencję do rozwarstwiania się.

Zobacz także: Jak zrobić idealną kreskę na powiece? Potrzebujesz jednego produktu