Obserwuj w Google News

Poczuj morskie przebudzenie z marką La Mer!

1 min. czytania
07.06.2018 09:35
Zareaguj Reakcja

Przedstawiamy Crème de la Mer z limitowanej edycji Blue Heart stworzonej w hołdzie dla naszych drogocennych mórz i oceanów. 

Pielęgnacja skóry
fot. Fotolia

Piękno oceanu znajduje odzwierciedlenie w każdym produkcie La Mer. Od ponad dekady marka kosmetyczna angażuje się we wspieranie ochrony siedlisk morskich poprzez akcje charytatywne, inicjatywy na rzecz zwiększania świadomości i tworzenie projektów ochrony oceanów.

Aby uhonorować i chronić nasz związek z oceanami i morzami, firma La Mer stworzyła La Mer Blue Heart Oceans Fund. Jego zadaniem jest dbanie o ochronę siedlisk oceanicznych dla przyszłych pokoleń.

W tym roku fundusz wspiera projekty ochrony oceanów na Azorach, na  Granadzie i na Morzu Wschodniochińskim. Poprzez działania ochronne i inicjatywy badawcze La Mer chce zapewnić zrównoważoną przyszłość rozkwitających mórz.

Zobacz także: Odżywka do rzęs - sposób na piękne, długie i gęste rzęsy

Fotografia: matriały prasowe

Crème de La Mer w nowej odsłonie

Każdego roku marka La Mer daje wyraz swojej miłości do piękna mórz i oceanów. Nowe opakowanie kultowego Crème de la Mer staje się płótnem dla corocznego hołdu artystów na cześć oceanu.

Wachlarzowe kształty morskich stworzeń i odbicia korali w połyskującej morskiej wodzie są motywem tegorocznej edycji Crème de La Mer Blue Heart. Ten luksusowy krem dodaje skórze energii, zapewnia jej regenerację i napełnia wilgocią podczas codziennej pielęgnacji.