Obserwuj w Google News

Vistula ubierze piłkarzy na mundial. Fani: "Trochę wiocha"

2 min. czytania
02.11.2022 13:37
Zareaguj Reakcja

Przed nami wielkie wydarzenie, jakim mundial w Katarze. Z tej okazji piłkarze muszą pochwalić się odpowiednimi strojami. Po raz kolejny za ich oficjalne ubrania odpowiada firma Vistula. Nie wszystkim podoba się to, w czym zobaczymy zawodników.

Piłkarze i modne stroje
fot. PIOTR DZIURMAN/REPORTER

Ważne wydarzenia piłkarskie wymagają odpowiednich elementów garderoby. Liczą się nie tylko sportowe stroje widoczne na boisku, ale też te wybierane na oficjalne inauguracje turniejów. Wiadomo już, że na mundial w Katarze, który rozpocznie się 20 listopada, polscy zawodnicy zostaną ubrani m.in. przez Vistulę. Ich wizerunki mają być pełne klasy.

Zobacz także:  Te legginsy są idealne na miasto. Kosztują tylko 25 zł w Biedronce

Vistula przygotowała stroje na mundial

Marka odzieżowa Vistula jest jednym z partnerów Polskiego Związku Piłki Nożnej podczas zbliżających się mistrzostw świata. Z tej okazji zaprojektowała stroje dla naszych zawodników.

Redakcja poleca

Mowa o ubraniach przeznaczonych na oficjalną część tego wydarzenia. Tym razem zawodnicy pokażą się w nowoczesnych garniturach i koszulach. Utrzymane będą one w granatowej kolorystyce.

Stylizacje piłkarzy będą bardzo minimalistyczne. Ich stroje zostaną uzupełnione czarnymi sneakersami i krawatami. W mediach możemy już zobaczyć pierwsze zdjęcie reklamowe zrobione z tej okazji.

Fani piłki nożnej mają mieszane uczucia na temat tych stylizacji

Na koncie instagramowym sieci Vistula, gdzie pojawiły się zdjęcia piłkarzy, nie zabrakło komentujących. Opinie są bardzo różne - wynika z nich, że nie wszyscy są zadowoleni z propozycji marki modowej.

Strój formalny? Szyk? Chyba wiejskiego domu pogrzebowego. Kto wam to projektuje? 
 
O Boże, jaki shit… Gorzej się nie dało tego zaprojektować!
 
Trochę wiocha, chyba najgorszy strój formalny w historii. Szkoda, bo Vistula potrafi.

Na całe szczęście byli i tacy, którzy okazali Vistuli większe uznanie. Pojawiły się m.in. takie słowa jak:

Rewelacja!
 
Zawsze dobrze.
 
Jest ogień.

Współpraca marki Vistula z PZPN trwa nieustannie od 2016 roku. Firma, przedstawiając nową odzież, zachęca do kibicowania i ma nadzieję, że piłkarze zaprezentują się wyjątkowo dobrze. Co wy myślicie o pokazanych strojach?

Gwiazdy na gali Marki Roku 2021 - najpiękniejsze i oryginalne stylizacje [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News