Obserwuj w Google News

Pierwsza modelka Victoria's Secret z zespołem Downa. Została nią 25-letnia Sofia Jirau

2 min. czytania
18.02.2022 12:27
Zareaguj Reakcja

Sofía Jirau to 25-letnia portorykańska modelka, o której od kilku dni mówi cały świat. Wszystko dlatego, że... została ona pierwszą modelką Victoria's Secret z zespołem Downa. To nie tylko spełnienie marzeń młodej piękności, ale też prawdziwa rewolucja w świecie mody. 

Sofia Jirau
fot. instagram.com/sofiajirau

Victoria's Secret jest marką, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Bieliźniany gigant specjalizujący się w produkowaniu odzieży dla kobiet i kosmetyków w ostatnim czasie nie ma najlepszej passy. Firma boryka się bowiem z oskarżeniami o promowanie nieprawdziwego i niemal nieosiągalnego kanonu piękna. I właśnie zaczyna walkę z tym wizerunkiem.

Okazuje się bowiem, że amerykańskie przedsiębiorstwo zatrudniło do swojej walentynkowej kampanii modelkę... z zespołem Downa! To pierwszy raz w historii, kiedy marka podejmuje tak odważne i potrzebne działania. Poznajcie Portorykankę Sofíę Jirau, o której od kilku dni mówi cały świat. Zobaczcie, jak wygląda 25-latka i sprawdźcie, czym się do tej pory zajmowała.

Zobacz także: Victoria’s Secret prezentuje kampanię z modelkami w różnych rozmiarach. To prawdziwy przełom!

Pierwsza modelka Victoria's Secret z zespołem Downa. Została nią 25-letnia Sofia Jirau

Sofía Jirau została właśnie pierwszą modelką Victoria's Secret z zespołem Downa. 25-letnia piękność, która pochodzi z Portoryko, wzięła udział w walentynkowej kampanii marki o tytule Love Loud Collection. Swoim sukcesem pochwaliła się w mediach społecznościowych, gdzie zamieściła również efekty sesji zdjęciowej. Trzeba przyznać, że prezentuje się tutaj świetnie.

Portorykanka jest jedną z 18 kobiet, które wzięły udział w niezwykłym projekcie amerykańskiego giganta bieliźnianego. W sieci znajdziemy nagranie zwiastujące akcję. Możemy w nim zobaczyć modelki o najróżniejszych narodowościach, kolorach skóry, wymiarach czy w różnym wieku. Debiutuje tu nie tylko gwiazda z zespołem Downa, ale też taka, która pozuje o kulach.

Jesteśmy kobietami, które nie znają granic. Włącz odtwarzanie, aby zobaczyć, jak tworzę historię - napisała pod wideo.
Redakcja poleca

Sofía Jirau zaczęła swoją karierę już kilka lat temu. W 2019 roku postanowiła otworzyć własną markę odzieżową o nazwie Alavett. Później na początku 2020 roku wzięła udział w New York Fashion Week - wówczas zaprezentowała na wybiegu ubrania portorykańskiej marki Marisy Santiago. Od tamtej pory jej życie zawodowe nabrało rozpędu, a ona sama przyznaje, że jednym z największych osiągnięć jest bycie częścią zespołu Victoria's Secret.

Pewnego dnia marzyłam o tym, później pracowałam nad tym, a dziś spełniłam to marzenie. W końcu mogę zdradzić ci mój wielki sekret… Jestem pierwszą modelką Victoria's Secret z zespołem Downa! Dziękuję wszystkim za ciągłe wspieranie mnie w moich projektach. Dziękuję @victoriassecret za zobaczenie we mnie modelki #NoLimits i włączenie mnie do kampanii integracyjnej Love Cloud Collection. To dopiero początek, jestem gotowa - napisała na Instagramie.

Zobaczcie, jak prezentuje się Sofía w projekcie amerykańskiej marki.

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock