Obserwuj w Google News

Perfumy Pol’and’Rock dostępne w sklepach Sephora. Wiemy, ile kosztują

2 min. czytania
27.01.2022 14:35
Zareaguj Reakcja

W perfumeriach Sephora pojawiła się woda toaletowa Pol’and’Rock. Cały zysk z jej sprzedaży zostanie przekazany Fundacji WOŚP.

perfumy
fot. Shutterstock

Już niedługo, bo 30 stycznia 2022 roku, odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To doskonały czas, aby wesprzeć charytatywne działania Jurka Owsiaka. Z tej okazji powstał zapach, który dostępny jest w drogeriach Sephora.

Zobacz także:  Masaż twarzy lodem to hit w sieci. Sprawdź, jak go poprawnie wykonać

Perfumy Pol’and’Rock dostępne w Sephora 

Pierwsza współpraca WOŚP i Sephory miała miejsce w 2020 roku - to właśnie wtedy stworzona została pierwsza woda toaletowa o nazwie Music. Z kolei w 2021 roku drogeria wraz z fundacją zaproponowały klientom wodę toaletową o nazwie Love. W tym roku na sklepowych półkach znajdziemy produkt Peace.

Redakcja poleca

Zapach, który znajdziemy w Sephorze, to propozycja zarówno dla niej, jak i dla niego. Kompozycja została stworzona na bazie drewna, żywicy, kwiatu pomarańczy oraz delikatnych nut kadzidlano-ambrowych. Wodę toaletową uzupełniają takie składniki jak benzoes, sandałowiec, ambra, mirra, cedr oraz paczula.

Woda toaletowa Peace kosztuje w drogeriach Sephora 290 zł. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na działanie fundacji WOŚP.

Screenshot 2022-01-27 at 09-25-46 WOŚP Peace - Woda perfumowana
fot. sephora.pl

Jak aplikować perfumy, żeby cieszyły zapachem jak najdłużej? Podpowiadamy

Gdy chcemy, aby zapach utrzymywał się jak najdłużej, warto przed spryskaniem skóry posmarować ją balsamem nawilżającym. Dzięki temu perfumy będą mieć intensywniejszy aromat i zostaną z nami znacznie dłużej. 

Zobacz także:  Twarda woda może bardzo uszkodzić nasze włosy. Jaki ma wpływ na pasma?

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock