Obserwuj w Google News

Paulina Sykut-Jeżyna w sukience za 199 złotych!

1 min. czytania
06.08.2019 08:54
Zareaguj Reakcja

Gwiazda przebywa obecnie na wakacjach z mężem i córeczką. Jedna z jej sukienek szczególnie przypadła do gustu fanom!

Paulina Sykut-Jeżyna
fot. instagram.com/paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna wraz z rodziną wybrała się na upragnione wakacje. Gwiazda wypoczywa we Włoszech, a zdjęcia z wyjazdu zamieszcza na instagramowym profilu.

Fani są zachwyceni ujęciami, na których prezenterka pozuje z mężem i córeczką. Ale równie bardzo zachwycają ich stylizacje dziennikarki!

Paulina Sykut Jeżyna w sukience za 199 złotych

Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najlepiej ubranych gwiazd w polskim show-biznesie. Gwiazda uwielbia modne stroje o kobiecych krojach. Nie boi się też eksperymentować z kolorami i wzorami.

Jedna z sukienek, które Sykut-Jeżyna zabrała na wakacje, szczególnie przypadła do gustu jej fanom. Chodzi o model w panterkę, który ma pozornie prosty krój zdobiony jedynie bufiastymi rękawami.

Sukienka pochodzi ze sklepu Laurella i trzeba zapłacić za nią 199 zł. Trzeba przyznać, że Sykut-Jeżyna wygląda w niej bardzo kobieco, a w dodatku taka sukienka pasuje do wielu okazji.

Jak wam się podoba?

Od kilku sezonów nosimy głównie dopasowane spodnie rurki. Jednak w tym roku notujemy wielki powrót... dzwonów! Jakie są najmodniejsze dzwony w tym sezonie i jak je nosimy? Zobaczcie.   

Spodnie dzwony wracają! Poznaj najmodniejsze modele spodni i dżinsów o tym kroju