Obserwuj w Google News

Paulina Sykut-Jeżyna w kampanii Mohito!

2 min. czytania
05.09.2019 13:56
Zareaguj Reakcja

Prezenterka zaangażowała się w akcję ekologiczną.

Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Instgaram.com/paulinasykutjezyna/

Paulina Sykut-Jeżyna tym razem wystąpiła w roli modelki. Prezenterka telewizji Polsat zaprezentowała kolekcję ubrań wykonanych z recyklingowalnych materiałów. W ten sposób gwiazda wsparła akcję Mohito Cares. Zobaczcie zdjęcia z kampanii!

Redakcja poleca

Paulina Sykut-Jeżyna w kampanii Mohito

Paulina Sykut-Jeżyna wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla polskiej marki Mohito, która rozpoczęła akcję Mohito Cares mającą na celu promowanie ekologicznej mody. W ramach akcji sieciówka wypuściła na rynek kolekcję stylowych ubrań wykonanych z certyfikowanych materiałów - modalu, lyocellu, bawełny organicznej, wiskozy i poliestru. Jak czytamy na stronie internetowej sieciówki, za każdą sprzedaną sztukę z tej kolekcji, brand zobowiązuje się zasadzić jedno drzewo.

Kolekcja #mohitocares @mohitofashion x @paulinasykutjezyna , już w sklepach! Jedna sprzedana rzecz, to jedno drzewo zasadzone w Polsce! Wiem,że w codziennym życiu czasem łatwo zapomnieć o naszym wpływie na środowisko. Dlatego istotne jest, aby wyrobić w sobie nawyki dobrych praktyk i świadomie wybierać zrównoważoną modę. Warto stawiać na idee, które mają realny wpływ na nasze życie i zdrowie. W tym i przyszłym sezonie MOHITO może posadzić nawet do 200 tysięcy drzew w całym kraju. Ile dokładnie? To zależy od Was kochane Dziewczyny. Ubrania z metką MOHITO CARES zostały wykonane z certyfikowanych materiałów, przyjaznych środowisku. Moda połączona z ekologią - napisała Paulina.

Zobaczcie zdjęcia z kampanii z udziałem Pauliny Sykut-Jeżyny.

Fotografia: mohito.com
Fotografia: mohito.com
Fotografia: mohito.com
Fotografia: mohito.com

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.