Obserwuj w Google News

Owinęła majtki wokół szyi. Nie uwierzysz, po co to zrobiła

2 min. czytania
02.11.2022 11:14
Zareaguj Reakcja

W mediach społecznościowych można znaleźć wiele nietypowych trików ułatwiających życie. Ostatnio zobaczyliśmy filmik, na którym kobieta zdradza, że jeden z elementów garderoby jest bardzo pomocny podczas robienia zakupów. Co daje owinięcie majtek wokół szyi? Internauci są zaskoczeni.

Kobieta trzyma w rękach majtki
fot. Shutterstock

Uwielbiasz nietypowe sztuczki, które ułatwiają robienie zakupów? Wiele takich można znaleźć na filmikach dodawanych w mediach społecznościowych. Ostatnio na instagramowym koncie kanału 5-Minute Crafts pojawił się zaskakujący trik. Pewna kobieta owinęła sobie majtki wokół szyi i zdradziła, co dzięki temu zyskuje

Zobacz także:  Te legginsy są idealne na miasto. Kosztują tylko 25 zł w Biedronce

Co daje owinięcie majtek wokół szyi?

Na pierwszy rzut oka owijanie majtek wokół szyi nie wydaje się racjonalne. Gdybyśmy zobaczyli gdzieś osobę, która to robi, poczulibyśmy zażenowanie i zdziwienie. Okazuje się, że taki trik może pomóc w zakupach. Zdradziła to pewna kobieta z kanału 5-Minute Crafts.

Redakcja poleca

Dzięki wspomnianej czynności już nigdy nie będziecie mieli problemu z nabyciem odpowiedniego rozmiaru bielizny. Gdy wybrane przez was majtki nie są wystarczająco duże, by dało się nimi owinąć kark, oznacza to, że najprawdopodobniej są na was za małe. To samo działa w drugą stronę - jeśli są za luźne - wybraliście rozmiar za duży.

Na Instagramie możemy zobaczyć filmik, na którym widać, w jaki sposób należy to sprawdzać. Wszystko wygląda dość dziwacznie, natomiast wydaje się bardzo łatwe i daje zaskakujący efekt. Wstydzisz się owinąć majtki wokół szyi na środku sklepu? Możesz to zrobić w przymierzalni. Dzięki tej metodzie zaoszczędzisz sporo czasu.

Nietypowy trik podbija Instagram

Nietypowy trik pokazany w filmie na Instagramie wzbudził duże zainteresowanie internautów. Mało kto spodziewał się, że bieliznę można wykorzystać w tak nadzwyczajny sposób.

Pod nagraniem kanału 5-Minute Crafts pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy są zachwyceni i nie ukrywają, że stosują tę metodę od dawna, inni śmieją się i podchodzą do niej sceptycznie.

Czemu? Nie próbujcie tego w domu, to niebezpieczne.
 
Powiedz mi, ile komórek mózgowych straciłaś?
 
Uwielbiam to.
 
Zrobię tak w Walmart.

Co wy sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Próbowaliście już owijać majtki wokół szyi?

modne ubrania i dodatki na 2021
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Źródło: Instagram/YouTube