Obserwuj w Google News

Primark otwiera kolejny sklep w Polsce. Zobaczymy go jeszcze w tym roku

2 min. czytania
20.09.2022 07:54
Zareaguj Reakcja

Primark szykuje się do otwarcia kolejnego sklepu w Polsce. Mieszkańcy jednego z największych miast zrobią zakupy w tym miejscu jeszcze w tym roku. Będzie na nich czekał imponujący obiekt.

Sklep Primark
fot. Shutterstock

Otwarcia nowych sklepów w Polsce zwykle są dużym wydarzeniem. Największe zainteresowanie zdobywają kultowe marki, których niegdyś próżno było u nas szukać. Tak właśnie jest z siecią Primark. Jeszcze kilka lat temu każdy, kto chciał zrobić tam zakupy, musiał wybrać się np. do Anglii lub Niemiec. Dziś też mamy takie butiki i wiadomo, że będzie ich coraz więcej.

Zobacz także:  Takie kalosze to must have na jesień. Kupisz je w Biedronce za 50 zł

Otwarcie nowego sklepu Primark

Primark Polska rozpoczął działalność w sierpniu 2020 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy w warszawskiej Galerii Młociny mogliśmy odwiedzić dwupiętrowy sklep, na który czekaliśmy z niecierpliwością. 

Redakcja poleca

Wiele osób miało spore oczekiwania wobec wspomnianej marki - w końcu chodziło o tę, która od lat kojarzyła się z bardzo niskimi cenami, a zarazem z modnymi kolekcjami ubrań. Dziś w Polsce mamy dwie placówki Primark, a kolejna otworzy się jeszcze w tym roku.

Otwarcie kolejnego Primarka będzie miało miejsce w krakowskiej Bonarce. Klienci mogą szykować się na prawdziwe szaleństwo - zobaczą tam sklep o powierzchni 3,8 tys. mkw. 

Zakupy na miejscu zrobimy jeszcze w tym roku na przełomie listopada i grudnia. Wciąż nikt nie podaje konkretnej daty, natomiast wiadomo, że nowy Primark zacznie działać niebawem.

Trendy jesień 2022: Primark

Primark to irlandzka marka modowa, która zdobyła zaufanie klientów na całym świecie. Firma zasłynęła z szerokiego wyboru asortymentu idealnie wpasowującego się w bieżące trendy. Co najważniejsze, wiele produktów można tam znaleźć już za funta czy euro. Sieć oferuje nie tylko ubrania i buty, ale też kosmetyki, tekstylia, bieliznę, drobną elektronikę i wiele dodatków dla domu. 

Trendy modowe na 2022 rok
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock