Obserwuj w Google News

Zadbaj o swoje paznokcie i skórki i sięgnij po ten regenerujący olejek. Kupisz go za mniej niż 10 zł

2 min. czytania
25.03.2021 10:21
Zareaguj Reakcja

Choć pielęgnacja skórek i paznokci jest niezwykle ważna, to jednak wiele osób zwyczajnie zapomina dbać o tę część ciała. Warto zatem zaopatrzyć się w produkt, który zregeneruje i odżywi dłonie. Tego typu kosmetyk można znaleźć w drogerii Hebe za mniej niż 10 zł.

Olejek Nacomi zregeneruje twoje skórki i odżywi paznokcie. Kupisz go w Hebe za mniej niż 10 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Mówi się, że dłonie to wizytówka każdej kobiety. I jak przeważnie większość z nas pamięta o regularnym nawilżaniu rąk kremem, to jednak zapomina o dbaniu o skórki i paznokcie. Warto zatem zająć się tą częścią ciała i zregenerować ją po zimie. W osiągnięciu efektu pomoże specjalny olejek o pięknym zapachu papai. Znajdziemy go w drogerii Hebe za mniej niż 10 zł.

Redakcja poleca

Olejek Nacomi zregeneruje twoje skórki i odżywi paznokcie

Olejek do pielęgnacji skórek Papaya Pie marki Nacomi to produkt, który pokochało wiele kobiet. W jego składzie można znaleźć mieszankę cennych i naturalnych olejów roślinnych - olej ze słodkich migdałów, zimnotłoczony olej arganowy, a także ekstrakt ze skrzypu polnego. Dzięki takiemu połączeniu skutecznie wygładzimy i zregenerujemy skórki oraz odżywimy i wzmocnimy łamliwe i słabe paznokcie. Niewątpliwie na uwagę zasługuje także przepiękny zapach produktu.

Jak stosować olejek? To bardzo proste. Wystarczy, że za pomocą pipety naniesiemy kropelkę produktu na skórki wokół paznokcia, a następnie dokładnie wmasujemy.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Hebe: olejek do skórek Nacomi kupisz za mniej niż 10 zł

Olejek do pielęgnacji skórek Papaya Pie marki Nacomi dostępny jest w drogeriach stacjonarnych oraz internetowych. Produkt można kupić m.in. w Hebe.

Jedną z jego zalet jest niska cena olejku - kosmetyk dostaniemy już za 9,99 zł

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl