Obserwuj w Google News

Ten niedrogi olejek to prawdziwy hit! Przywróci twoim włosom miękkość i połysk

2 min. czytania
03.02.2021 13:00
Zareaguj Reakcja

Każda z nas marzy o miękkich, zdrowo wyglądających włosach. Aby osiągnąć taki efekt, trzeba jednak wcześniej zadbać o ich odpowiednią pielęgnację. Przedstawiamy niedrogi eliksir, zawierający cenny olejek arganowy, który zapewni nie tylko zmysłowy połysk, ale także ochronę przed puszeniem się.

Olejek Joanna przywróci twoim włosom miękkość i połysk. Jest niedrogi, a Polki go pokochały
fot. SHUTTERSTOCK

Z problemem suchych włosów boryka się wiele kobiet. Niestety nie wszystkie z nas matka natura obdarzyła bujną czupryną. Te osoby zatem szczególnie powinny zadbać o odpowiednią pielęgnację. W uzyskaniu wymarzonego efektu miękkich i zdrowo wyglądających włosów pomoże polecany eliksir marki Joanna. Jest niedrogi i można go kupić w wielu drogeriach.

Redakcja poleca

Niedrogi olejek do włosów, który podbił serca kobiet

Eliksir marki Joanna Argan Oil przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które borykają się z problemem suchych i zniszczonych włosów. Produkt zawiera cenny olejek arganowy. Składnik ten posiada bogate właściwości pielęgnacyjne, m.in. odżywia, wzmacnia i regeneruje.

Eliksir nadaje włosom zmysłowy połysk oraz dba o ich miękkość i gładkość. Ponadto kosmetyk zapewnia ochronę przed puszeniem się i uszkodzeniami. 

Stosowanie olejku jest bardzo proste. Wystarczy nanieść niewielką ilość eliksiru na wilgotne lub suche włosy. Produktu nie trzeba spłukiwać.

Kosmetyk doceniony został także na portalu kosmetycznym Wizaz.pl - otrzymał wysoką ocenę 4 na 5. Użytkowniczki wśród zalet produktu wymieniają m.in. jego działanie oraz wydajność.

Pokochałam od pierwszego użycia!
 
Czuję duże wygładzenie oraz taką miękkość!
 
Jak dla mnie produkt na 5. 

Eliksir do włosów dostępny jest w drogeriach zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Jego niewątpliwą zaletą jest także cena - można go kupić za około 15 zł.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów kosmetycznych.

Najpopularniejsze błędy urodowe, które popełniamy każdego dnia

RadioZET.pl