Obserwuj w Google News

Ten olej powstrzyma wypadanie włosów. Musisz go wypróbować

1 min. czytania
19.01.2022 11:13
Zareaguj Reakcja

Odpowiednio dobrane kosmetyki do włosów mogą sprawić, że staną się one bardziej odżywione, a także zdrowe. Okazuje się, że do rutyny pielęgnacyjnej warto wprowadzić jeden olej, który powstrzyma wypadanie pasm.

pielegnacja włosów
fot. Shutterstock

Istnieje jeden produkt, którego regularne stosowanie sprawi, że nasze włosy będą prezentować się zdrowo. Mowa o oleju kokosowym, który - dzięki drogocennym składnikom - świetnie sprawdzi się w pielęgnacji włosów zniszczonych

Zobacz także:  Ten domowy trik sprawi, że włosy będą mocniejsze. Jest banalnie prosty 

Ten olej powstrzymuje wypadanie włosów

Regularna pielęgnacja włosów może zdziałać cuda. Wystarczy, że trzy łyżeczki oleju kokosowego wymieszamy z jedną łyżeczką oleju lnianego. Maskę nakładamy na pasma na około 30 minut. Po tym czasie spłukujemy ciepłą wodą z dodatkiem szamponu.

Redakcja poleca

 Ten zabieg kosmetyczny warto powtarzać od 2 do 3 razy w tygodniu. Dzięki temu efekty zauważymy bardzo szybko. Ta odżywka dzięki dużej zawartości witaminy E oraz antyoksydantów sprawi, że włosy będą szybciej rosnąć i przestaną wypadać. 

Codzienna pielęgnacja włosów

Jeśli zależy nam na odpowiedniej pielęgnacji włosów, powinniśmy wyeliminować produkty, w których składzie znajdziemy środki chemiczne, takie jak konserwanty czy barwniki. Warto stawiać na kosmetyki wyprodukowane z naturalnych substancji, a także takie, które zostały wzbogacone witaminami B lub A. 

Zobacz także:  Sandra Kubicka zaskoczyła odmienioną fryzurą. Zainspirował ją Baron?

5 rzeczy, które musisz wiedzieć o pielęgnacji włosów
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock